Pavlovičs vienojas ar Norvēģijas 1. divīzijas klubu ”Sandefjord”

CNC_0918.jpg

Ilggadējais Latvijas izlases handbolists Jānis Pavlovičs pēc trīs sezonu pavadīšanas Latvijā atgriezīsies Norvēģijā. 34 gadus vecais Pavlovičs vienojies ar Norvēģijas 1. divīzijas komandu “Sandefjord Handball”. 

1984. gadā dzimušais handbolists “Sandefjord Handball” komandu iepriekš jau ir pārstāvējis. 2013. gadā Pavlovičs ar šo Norvēģijas klubu parakstīja līgumu uz divām sezonām. Latvijas handbolists bija viens no komandas uzbrukuma līderiem, pēc kā 2015. gadā sekoja vienošanās ar Norvēģijas augstākās līgas klubu “Runar”. 

Pēdējās trīs sezonas Pavlovičs pavadīja Latvijas čempionāta vienībā “Latgols”. Ludzas komandā pieredzes bagātais handbolists bija līderis gan laukumā, gan arī ārpus tā, daloties ar savu lielo pieredzi ar daudzajiem gados jaunajiem Ludzas handbola talantiem. 

2019. gadā Pavlovičs atgriežas Norvēģijā un atkal spēlēs “Sandefjord Handball”. Šī komanda spēlēs Norvēģijas pēc spēka otrajā līgā, kur sezonas sākums paredzēts septembra pirmajā pusē. Iepriekšējā sezonā SynotTip handbola Virslīgā Pavlovičs izcēlās ar 159 vārtiem 27 spēlēs. 

Tikmēr krievu handbolists Vladislavs Košmans, kurš iepriekšējā sezonā pārstāvēja Latvijas vicečempioni “Celtnieks Rīga” komandu, savu karjeru turpinās Turcijas čempionātā “CIP Travel Antalyaspor A.S.”. Košmans iepriekšējā sezonā bija viens no rezultatīvākajiem Latvijas čempionāta spēlētājiem, taču sezonas izskaņa nebija tā spilgtākā. Košmans 23 spēlēs guva 155 vārtus.