Pludmales handbols Sacensības 12.08.2020 16:07

Ludzā pie Mazā ezera aizvadīts pludmales handbola turnīrs

1597237629.jpg

7. un 8. augustā Ludzas Mazā ezera smilšu laukumā norisinājās ilgi gaidītais pludmales handbola turnīrs. Vīriešu turnīrā uzvaru svinēja "Zvēri", kamēr sievietēm labākās bija "Mazās".

Sacensībās kopumā piedalījās pa sešām vīriešu un sieviešu komandām. Pirmajā kārtā, kas tika aizvadīta pirmajā dienā, komandas tika sadalītas divās grupās pa trim. Katrā tikšanās reizē komandas uzvarētāju noskaidroja sērijā līdz divām uzvarām.

Vīriešu A grupā labākā bija "Feniks", bet pēc tam attiecīgi sekoja "Rokstar" un "Ludza 2004". Tikmēr B grupā uzvarēja "Zvēri", otrie bija "Spākuļeits", bet trešie – "Meistars".

Turpinājumā nākamajā dienā norisinājās cīņa par medaļām. Vispirms savā starpā, lai tiktu pusfinālā, tikās A un B grupu otrās un trešās labākās komandas. Pārākas bija abas B grupas komandas "Spākuļeits" un "Meistars", tomēr vēlāk pusfinālā uzvarēja A un B grupu līderes – "Zvēri" un "Feniks", kas pēc tam tikās finālā.

Pirms fināla vietu sadalījumu noskaidroja pārējās komandas. Cīņā par 5. vietu uzvarēja "Ludza 2004", kas pārspēja "Rokstar". Tikmēr bronzas godalgas izcīnīja "Meistars", pieveicot "Spākuļeitu". Finālā tikās A un B grupas uzvarētāji. Sērijā līdz divām uzvarām ar 2:1 pārāki bija "Zvēri", izcīnot pirmo vietu, kamēr "Feniks" ieņēma otro vietu turnīrā.

Tikmēr sieviešu turnīrā A grupā uzvarēja "Latgols Dāmas", otro vietu ieņēma "Jēkabpils – 1", bet trešo – "Juniores", kamēr B grupā labākā komanda bija "Mazās", pēc tam sekoja "Lāčuks" un "Jēkabpils – 2".

Cīņā par vietu pusfinālā komandas "Lāčuks" un "Jēkabpils – 1" attiecīgi pārspēja "Juniores" un "Jēkabpili – 2".  Vēlāk pusfinālā "Lāčukam" izdevās arī apspēlēt "Latgols Dāmas", kamēr otru vietu finālā nodrošinājā "Mazās", kas uzveica "Jēkabpils – 1" komandu.

Pirms finālspēles vietas sadalīja pārējās komandas. Cīņā par 5. vietu "Juniores" uzvarēja "Jēkabpili – 2". Cīņā par 3. vietu "Latgols Dāmas" pārspēja "Jēkabpili – 1", bet finālmačā sērijā līdz divām uzvarām ar 2:1 uzvarēja "Mazās", kamēr "Lāčuks" ieņēma otro vietu.

Par turnīra labākajiem spēlētājiem vīriešiem tika atzīti – Aleksandrs Babra un Endijs Kušners, bet sievietēm – Vladislava Dikalova un Marija Dergačeva.