“Ogrei” lielas problēmas ar sastāvu, Molotanovs aicina pieteikties treniņiem

1580122173.jpg

Latvijas Handbola federācija (LHF) turpina lasītājus informēt par jaunāko informāciju no SynotTip Virslīgas klubiem otrā posmā sakarā. Par "Ogri" stāsta komandas galvenais treneris Andris Molotanovs.

LHF līdzīgi kā pirms sezonas sākuma arī pirms otrās daļas ievada klubu treneriem vai pārstāvjiem uzdeva vienādus jautājumus, lai šoreiz uzzinātu par komandas darbu Virslīgas pārtraukumā Eiropas čempionātā laikā, sastāvu, secinājumiem pēc pirmā posma, kā arī mērķiem sezonas turpinājumā. 

LHF uzdeva sekojošus jautājumus:
1. Ko komanda darīja Virslīgas pārtraukuma laikā? Bija iedota ilgāka atpūta vai turpinājāt trenēties?
2. Kāda ir situācija ar sastāvu? Vai ir notikušas kādas izmaiņas? Ir spēlētāji, kas ir paspējuši atgūties pēc savainojumiem?
3. Kādi ir galvenie secinājumi par sezonas 1. posmu? Kā tas aizritēja Jums un čempionāts kopumā? Kādi pārsteigumi?
4. Ko sagaidāt no 2. posma? Vai ir mainījušies komandas mēŗķi, salīdzinot ar laiku pirms sezonas? Vai ir kādi vārdi, ko gribētu pateikt saviem līdzjutējiem? 

1. "Sacensību pārejas periodā turpinājām trenēties. Tika mainīta treniņu uzbūve, vairāk uzmanības pievēršot fiziskajai sagatavotībai un komandas uzbrukuma sadarbības pilnveidošanai."

2. "Ar sastāvu situācija ir bēdīga! Spēlētāji, kuri ir guvuši savainojums (V.Rutka, M.Gundegs, A.Rozenbergs) šogad palīdzēt mums nevarēs. Spēlētāju pilnīga izvseļošanās ir svarīgāka par izcīnīto vietu. Finansiālu apsvērumu dēļ daži spēlētāji ir devušies strādāt uz ārzemēm. Vārtsargs Rolands Ļebedevs saņēma labu piedāvājumu no Islandes kluba un javāra vidū devās uz Islandi. 

Palicis ir komandas kodols, kas darīs visu iespējamo, lai pēc iespējas labāku sniegumu rādītu katrā spēlē! Esam atvērti jauniem spēlētājiem, kuri vēlas sevi apliecināt spēlēs Latvijas handbola Virslīgā (lai pieteiktos uz treniņiem zvaniet trenerim A.Molotanovam T.25901777)!"

3. "Diezgan mierīgi un stabili nospēlējām pirmos divus apļus.
Secinājumi:
– Dobeles un Rīgas "Celtnieks" komandas ir labi nokomplektētas, bet, kā saka viens populārs Latvijas handbola vārtsargs: "Bumba ir apaļa".
– Labu handbolu Virslīgā demonstrē Ludzas un Vaiņodes komandu jaunā paadze, tiešām malači, prieks skatīties!
– Domāju, ka apgriezienus uzņems ASK komanda, jo ar tādu sastāvu rezultātam ir jābūt!"

4. "Vēlos, lai mana komanda katrā spēlē demonstrē labu komandas sniegumu, protams, lai pēc iespējas vairāk ir uzvaras! Mērķis ir viens: mierīgi, saprātīgi un ar maksimālu atdevi aizvadīt katru maču, tad arī rezultāts nekur neizpaliks! Ko vēlos pateikt līdzjutējiem? Gaidām jūs, mūsu līdzjūtēji, uz spēlēm, ar labu līdzjūtēju atbalstu vienmār ir labāk un vieglāk spēlēt!"

"Ogre" sezonas pirmo pusi aizvadīja itin veiksmīga. Ogrēnieši 14 spēlēs izcīnīja astoņas uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un piedzīvoja piecus zaudējumus, ierindojoties aiz abiem Latvijas handbola grandiem "Tenax Dobele" un "Celtnieks Rīga", attiecīgi sezonas otro posmu vienība aizvadīs pirmajā četriniekā. Jāatgādina, ka no pirmā četrinieka pirmās divas komandas uzreiz iekļūs pusfinālā, savukārt no otrā četrinieka divas spēcīgākās komandas izcīnīs sev vietu ceturtdaļfinālā. Gan pirmajā, gan otrajā četriniekā otrajā posmā katra komanda nospēlēs ar katru mājās un izbraukumā.