1. līga Sacensības 26.09.2019 21:00

Ogrē sestdien startēs 1. līgas vīriešiem čempionāts

slusarevs.jpg

Ar katru nedēļas nogali aizvien vairāk ieskrienas jaunā Latvijas handbola čempionātu sezona. Rīt Ogrē startēs 1. līga vīriešiem, un pirmajā spēlē vietējā “HK Ogre/ONSC” komanda uzņems “RPI-Seniori” handbolistus. Mača sākums pulksten 16:00. 

“HK Ogre/ONSC” komanda pagājušās sezonas 1. līgas regulāro sezonu noslēdza sestajā vietā, un par komandas pretinieci ceturtdaļfinālā kļuva tieši “RPI-Seniori” komanda, kas regulāro turnīru beidza trešajā pozīcijā. Ceturtdaļfinālā ogrēnieši izcīnīja uzvaru ar 31:28, pēc kā sekoja zaudējumi pret “Latgols juniori” (32:38) un “Skrīveri/Aizkraukle” (23:25) komandām, sacensības noslēdzot ceturtajā pozīcijā. 

1. līgā vīriešiem tāpat kā iepriekšējā sezonā startēs astoņas komandas – “Latgols juniori”, “Jūrmalas sports-2”, “Skrīveri/Aizkraukle”, “ONSC/HK Ogre”, “RPI-Seniori”, “Ulbroka SK”, “Dobele/Tērvete” un “Salaspils/Mērnieks ZM”. 

Izspēles formāts Latvijas otrajā spēcīgākajā handbola turnīrā vīriešiem nemainīsies. Regulārajā sezonā katra komanda aizvadīs 14 spēles, divreiz tiekoties ar katru pretinieci, pēc kā par zeltu cīņu turpinās sešas spēcīgākās.

Divas komandas uzreiz iekļūs “Final 4”, bet vēl četras komandas par divām ceļazīmēm uz to cīnisies divos ceturtdaļfināla pāros. Jāpiemin, ka 1. līgas uzvarētājs piedalīsies pārspēles cīņās ar Virslīgas vājāko komandu par vietu spēcīgāko sabiedrībā. Ja uzvarētājs būs kāda kluba otra komanda, tad turnīrā piedalīsies sekojošā komanda.