Nedēļas nogalē “Celtnieks”, “Latgols” un “Jūrmalas Sports” piedalīsies turnīros Lietuvā un Igaunijā

1598012833.jpg

Nedēļas nogalē turnīros Igaunijā un Lietuvā piedalīsies trīs Latvijas komandas. "Polva Cup" turnīrā spēlēs Rīgas "Celtnieks" un Ludzas SK "Latgols", bet Alītas kausā startēs "Jūrmalas Sports".

Igaunijas dienvidaustrumu pilsētā Pilvā "Polva Cup" turnīrā spēlēs Rīgas "Celtnieks" un Ludzas SK "Latgols", kas ir ielozētas atsevišķās grupās. Piektdien "Celtnieks" tiksies pret Viļņas "Amber", bet sestdien jāspēlē pret turnīra mājinieci "Polva Serviti" un "Viljandi HC". Savukārt "Latgolam" piektdien jātiekas pret Viļņas "Šviesa", savukārt sestdien spēles pret diviem Igaunijas klubiem – "Tapa" un "HC Kehra". Svētdien turnīra dalībnieces aizvadīs spēles par vietu pret pretējās grupas komandu.

Savukārt Alītas kausā, kas norisināsies no 21. līdz 23. augustam, startēs "Jūrmalas Sports". Kopumā Lietuvā notiekošajā turnīrā Jūrmalas komanda aizvadīs piecas spēles – piektdien jāspēlē pret "Tapa" (Igaunija) un "Vilnius" (Lietuva), sestdien jātiekas pret diviem Lietuvas klubiem "Varsa-Stronglasas" un "Granitas-Karys", savukārt turnīra noslēdzošajā dienā Jūrmalu testēs Klaipēdas "Dragūnas".