Federācija Mini handbols 03.11.2022 13:08

Mini handbola festivāls – “ES LATVIJAI”

FACEBOOK COVER PHOTO.v1

Š.g. 11.novembrī Rīgā, Rimi olimpiskajā centrā, sadarbībā ar Rīgas Domi norisināsies Latvijas Handbola federācijas organizēts “Mini handbola festivāls Rīgā-Es Latvijai!”. Šoreiz pasākums notiks Latvijas patriotiskās nedēļas ietvaros, kur paralēli mini handbola sacensībām ikvienam rīdziniekam un viesim būs iespēja piedalīties vairākās tematiskās aktivitātēs.

Lai pasākums norisinātos īpašā svētku noskaņā, DJ parūpēsies par to, lai tiek atskaņotas tikai latviešu patriotiskās dziesmas, kā arī dalībnieki un apmeklētāji būs aicināti izmantot kādu Latvijas svētku atribūtiku, piemēram, meitenēm iesietas sarkanbaltsarkanas lentes matos, pieaugušajiem, tostarp organizatoriem, treneriem un vecākiem, piesprausts Latvijas karodziņš pie apģērba u.tml.

Pasākuma sākums no plkst. 10:00. Mini handbola sacensību sākums plkst. 10:30.

Mini handbola sacensības norisināsies šādās vecuma grupās:

Meitenes:

– U12 (2011. dz.g.)

– U11 (2012. dz.g.)

– U10 (2013. dz.g. un jaunākas)

Zēni:

– U11 (2012. dz.g.)

– U10 (2013. dz.g.)

– U9 (2014. dz.g. un jaunāki)

Pieteikšanās līdz 7.novembrimhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdE-a1BLxh9MXuIv1pmplTLlYAK8hzTwjEDkQNFe0ml4GNDuw/viewform

Mini handbola sacensībās tiek apbalvoti visi dalībnieki, lai veicinātu pozitīvu sportisko garu un turpinātu veicināt bērnu interesi par handbola spēli.

Ieeja pasākumā un dalība mini handbola sacensībās: Bezmaksas.

Atbalstītāji un sadarbības partneri: Rīgas Dome,SIA „Snacks and more”, SIA “Fazer Latvija”, SIA “Cido Grupa”, SIA “TU FOOD”, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

Festivāla nolikums: