Meikšāns pārceļas uz Igauniju, Kurzemnieks atgriežas Latvijā

meikshans.jpg

Latvijas handbolists Artūrs Meikšāns šajā sezonā pārstāvēs Igaunijas spēcīgāko komandu “Polva Serviti”, uz šo klubu pārceļoties no Ludzas “Latgola”. Tikmēr Emīls Kurzemnieks nolēmis atgriezties Latvijā un nākamajā sezonā spēlēs Latvijas čempionē “Tenax Dobele”. 

1998. gadā dzimušais Meikšāns spēlē līnijas pozīcijā, kur ir viens no spēcīgākajiem spēlētājiem Latvijā. Iepriekšējās sezonās Meikšāns pārstāvēja Ludzas “Latgola” komandu, kurā bija viens no komandas līderiem un balstiem. 

Meikšāns pārstāvējis arī Latvijas junioru izlasi, bet pēdējā laikā aizvien nopietnāku lomu spēlējis Latvijas nacionālās izlases sastāvā. Meikšāns bija ar Latvijas izlasi arī ceļā uz vēsturisko panākumu – iekļūšanu 2020. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā. 

“Polva Serviti” ir Igaunijas spēcīgākā komanda, kas savas valsts čempionātā triumfējusi 13 reizes, pārliecinoši to izdarot arī pagājušajā sezonā. “Polva Serviti” regulāri cīnās arī Eiropas Handbola federācijas (EHF) kausā. 

Arī Emīls Kurzemnieks ir dzimis 1998. gadā. Iepriekšējā sezonā Emīls guva pieredzi ārzemēs, kad pārstāvēja Islandes spēcīgākā čempionāta kluba “Afturelding”. Tagad Emīls nolēmis atgriezties Latvijā un pārstāvēs Latvijas čempioni “Tenax Dobele”. Jau iepriekš rakstījām, ka Dobelē nākamajā sezonā spēlēs arī Aivis Jurdžs un Māris Veršakovs. Dobeles komanda jaunajā sezonā startēs arī EHF Izaicinājuma kausā.