LHF saistībā ar straujo koronavīrusa izplatību atliek visu handbola sacensību un pasākumu norisi

1584030425.png

Latvijas Handbola federācijas (LHF) oficiāls paziņojums saistībā ar koronavīrusu un tā izraisītās slimības "Covid-19" straujo izplatību visā pasaulē. 

LHF pēc valdības 12. marta lēmuma, izsludinot valstī ārkārtas stāvokli, pieņēmusi lēmumu atlikt visu federācijas organizēto sacensību un pasākumu norisi, kas nozīmē, ka uz nenoteiktu laiku atlikta SynotTip handbola Virslīgas, Latvijas handbola Virslīgas sievietēm, 1. līgas vīriešiem, Latvijas jaunatnes čempionātu un minihandbola spēļu organizēšana. 

LHF ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks informē, ka attiecībā uz pasaules čempionāta kvalifikācijas cikla spēlēm aprīlī pret Izraēlas valstsvienību šobrīd LHF ir aktīvā komunikācijā ar Eiropas Handbola federāciju (EHF) un Izraēlas pusi, taču jau šobrīd noprotams, ka komanda uz Izraēlu, visticamāk, nedosies, un 16. aprīlī spēle Telavivā nenotiks. Par tālāku notikumu attīstību jaunumi būs pēc oficiāla EHF lēmuma. 

LHF turpinās sekot līdzi notikumu attīstībai saistībā ar koronavīrusu un tā izraistīto slimību "Covid-19" un informēs handbola sabiedrību par tālāko darbības plānu.