Latvijas Virslīgā spēles gan vīriešiem, gan sievietēm

1583571979.jpg

Šovakar pa vienai spēlei notiks gan SynotTip handbola Virslīgā vīriešiem, gan Latvijas handbola Virslīgā sievietēm. SynotTip Virslīgā "Latgols" spēlē pret "Ogri" lūkos nodrošināt vismaz trešo vietu otrā posma noslēgumā, savukārt dāmām LSPA ir nepieciešama uzvara, lai saglabātu cerības iekļūt "play-off".

SynotTip Virslīgā vīriešiem līdz iepriekšējai spēļu kārtai bija izteiktas divas līderes – "Tenax Dobele" un "Celtnieks Rīga". Ja Dobeles pozīcijas vismaz pagaidām izskatās droši, tad "Celtnieks Rīga" iepriekšējā spēlē zaudēja ludzāniešiem, kuriem attiecīgi parādījušas cerības uz otro vietu. Šobrīd turnīra tabulā "Tenax" ir līdere ar desmit punktiem, un komanda šosezon cīnās bez zaudējumiem, otrajā vietā ir "Celtnieks" ar septiņiem punktiem, un ludzānieši un ogrēnieši no galvaspilsētas klubam atpaliek par attiecīgi diviem un pieciem punktiem. "Latgolam" un "Celtniekam" atlikušas divas spēles, savukārt Dobelei un Ogrei vēl pa trim mačiem. 

"Latgols" un "Ogre" šosezon savā starpā tikušās trīs reizes. Pirmajā tikšanās reizē sezonas ievadā ogrēnieši uzvarēja ar 26:23, taču nākamajās divās spēlē uzvaras guvusi "Latgols" komanda – 29:26, 35:32. Mača sākums Ogrē šovakar pulksten 16:00. Jāpiemin, ka SynotTip Virslīgā visas četras pirmā četrinieka komandas iekļūst izslēgšanas spēlēs, bet pirmo divu vietu ieguvušās komandas garantē sev vietu uzreiz pusfinālā. 

Latvijas handbola Virslīgā sievietēm LSPA šodien pulksten 12:30 uzsāks spēli pret "REIR Dobele" komandu, kurai sezonas otrā puse izvērtusies sarežģīta, un komanda vairs par vietu "play-off" necīnās. Šī spēle notiks otrā trijnieka ietvaros, no kura tikai labākā komanda iekļūs izslēgšanas spēlēs. Šobrīd turnīra tabulā līdere ar septiņiem punktiem ir "Salaspils SS", bet LSPA atrodas otrajā pozīcijā ar sešiem punktiem. 

LSPA šodien aizvadīs savu pēdējo spēli otrā posma ietvaros, tādējādi arī uzvaras gadījumā vieta izslēgšanas spēlē vēl nebūs garantēta, jo "Salaspils SS" vēl būs iespēja izcīnīt divus punktus noslēdzošajā mačā pret "REIR Dobele". LSPA pret Dobeli pirmajā tikšanās reizē piedzīvoja graujošu zaudējumu ar 13:31, bet nākamajās divās spēlēs spējusi gūt panākumus – 36:27 un 31:22.