Federācija Vīriešu izlase 15.10.2022 12:22

Latvijas izlase pret Poliju – lūkos uzlabot sniegumu

48-1-1024x683

Latvijas vīriešu handbola izlase rīt Valmieras Olimpiskajā sporta centrā aizvadīs 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēļu otro apakšgrupas spēli pret Polijas valstsvienību. Kā jau iepriekš informējām, pirmajā apakšgrupas spēlē komanda piedzīvoja zaudējumu Olimpiskajiem čempioniem – Francijas izlasei (35:18).

Kā pirms spēles atzina komandas galvenais treneris Davors Čutura, komandas galvenais uzdevums ir progresēt no spēles uz spēli: “Esmu drošs, ka pret Poliju mēs spersim vēl soli uz priekšu un būsim konkurētspējīgāki. Šī būs otrā spēle šajā nedēļā, kurā pretinieki ir izteikti favorīti, tieši tādēļ mums nav ko zaudēt. Mums ir jāprogresē no spēles uz spēli. Mēs gribam sapņot un, kas zina… Redzējām, ka Itālija spēja likt poļiem panervozēt, tāds ir arī mūsu uzdevums. Šobrīd mums ir svarīgi ļaut komandai gan fiziski, gan mentāli atgūties gan no spēles, gan emocijām, gan lidojumiem. Jau šovakar būsim Valmierā, aizvadīsim vēl pāris treniņus līdz svētdienas spēlei. Protams, ka nebūs nekādas radikālas izmaiņas. Ir svarīgi mums jau zināmās lietas izdarīt labāk. Mūsu mērķis ir uzvarēt katru mazo cīņu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Katram spēlētājam sevī jāatrod resursi, lai izdarītu vēl labāk.”

Mūsu pretinieki Polijas izlases labākais EČ rezultāts ir 4.vieta 2010. gadā, noslēdzošajā 2022. gada Eiropas čempionātā poļiem 12.vieta. Latvijas izlase pet Poliju ir spēlējusi divas reizes – 1993. gadā aizvadījām divas kvalifikācijas spēles ar Polijas izlasi. Abās spēlēs piedzīvoti zaudējumi ar 19:36 un 12:27. 

Latvijas Handbols federācija aicina uz spēli Valmierā. Esam sarūpējuši aktivitātes gan lieliem, gan maziem:
– stafetes,
– mešana mērķī,
– boulings,
– sejas apgleznošana,
– zīmējumu krāsošana,
– puslaika aktivitātes,
– fanu krekla laimēšana.

Protams, gardi pārsteigumi no mūsu atbalstītājiem Pophouse.lv.

Spēle rīt, 16. oktobrī, plkst. 15:10 Valmieras Olimpiskajā centrā. Tiešraide LTV7, tomēr aicinām spēli apmeklēt klātienē.
Biļetes –  https://www.bezrindas.lv/lv/men-s-ehf-euro-2024-kvalifikacijas-speles-handbola/10999/.