Mūsējie ārzemēs 10.04.2022 10:37

Latvieši Islandē kļūst par čempioniem un iekļūst augstākajā līgā

FB_IMG_1649574115137.v1

Islandē spēlējošie latvieši Rolands ĻebedevsGuntis Piļpuks un Endijs Kušners kļuvuši par Islandes pēc ranga otrās spēcīgākas līgas – Grill 66 Deildir – čempioniem, tādējādi nākamajā sezona nodrošinot sev vietu augstākajā līgā – OLIS Deildir.

Sezonas noslēdzošajā un izšķirošajā spēlē Hordur komanda izcīnīja uzvaru pār Þór Ak. – 25:19. Komandas vārtus sargāja Rolands Ļebedevs, trīs vārtus guva Guntis Piļpuks, savukārt Endijs Kušners bija spēlei pieteikts, bet vārtus neguva.

Šajā sezonā 20 aizvadītajās spēlēs komanda izcīnīja 17 uzvaras un trīs reizes pretiniekiem piekāpās, kopvērtējumā nopelnot – 34 punktus un tuvākos sekotājus IR, apsteidzot tikai par vienu punktu.

Hordur komandas vārtsargs Rolands Ļebedevs par aizvadīto sezonu un latviešu nākotni komandā:
“Sezona bija ļoti interesanta un sīva, līdz pat pēdējai spēlei tika saglabāta intriga, kura no komandām ‘kāps uz augšu’. Šosezon komanda saskārās ar daudz smagām traumām, bet darbs ir padarīts un visiem ir gandarījuma sajūta. Tagad komanda turpmākās 3-4 nedēļas pavadīs vieglākā režīmā un tad sāksies gatavošanās nākamajai sezonai. Guntis, Endijs un es paliekam arī nākamo sezonu šajā klubā, jo katram no mums ir aktīvs līgums vēl uz gadu. Mērķis nākamajai sezonai ir ‘nenokāpt atpakaļ’ uz Grill66 divīziju, bet saglabāt vietu Olis līgā.”

Foto: Hordur