“Latgols” sezonu sāk pārliecinoši, “Jēkabpils” otrajā puslaikā “nolauž” “REIR Dobeli”

1600525816.JPG

Sestdien Sieviešu virslīgā handbolā otrajā un trešajā dienas mačā panākumus guva "Latgols", kas ar 36:17 pārspēja LSPA, un laukuma saimnieces "Jēkabpils" handbolistes, kas otrā puslaika vidū veica izrāvienu, ar 34:24 uzvarot "REIR Dobeli".

Lai gan "Latgols" un LSPA mačā vēl devītajā minūtē rezultāts bija neizšķirts (2:2), tomēr pēc tam dominēja ludzānietes, veicot pamatīgu izrāvienu. LSPA treneris Rihards Leja pirmo minūtes pārtraukumu paņēma pie rezultāta 4:13, tomēr tas nenesa lielas pārmaiņas. "Latgols" aizsardzība bija tik spēcīga, ka LSPA no 14. līdz 24. minūtei nerealizēja nevienu metienu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 19:6 "Latgols" labā. Pēc pārtraukuma LSPA arī neklājās viegli, pretiniecēm turpinot dominēt. Spēle noslēdzās ar "Latgola" uzvaru – 36:17.

Uzvarētājām rezultatīvākā ar deviņiem vārtiem bija Žanete Kukurāne. Pa sešiem rezultatīviem metieniem Lindai Krolei un Arinai Zaharānei, kamēr Laurai Rutkovskai – pieci. Tikmēr LSPA rindās Kristīne Daņiļenko iemeta vairāk nekā pusi komandas vārtu, realizējot deviņus no 16 metieniem.

Pēc tam tikās "Jēkabpils" un "REIR Dobele". Vakardien "Jēkabpils" handbolistes virslīgas sezonu atklāja ar 40:22 uzvaru pār "LAT 2004". Šodien mājiniecēm pretī stājās "REIR Dobele".

Maču labāk iesāka jēkabpilnieces, aktīvi uzbrukumā darbojoties Kristai Minovai, kura vakardien guva 12 vārtus. Pēc desmit aizvadītām minūtēm "Jēkabpils" bija vadībā ar 7:3. Dobelnieces braši cīnījās un no 6:11 spēja panākt neizšķirtu, gūstot piecus bezatbildes vārtus. 

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti (12:12), bet sīva cīņa kādu brīdi turpinājās arī pēc pārtraukuma, tomēr ne ilgi, jo pie 18:16 "Jēkabpils"  veica izšķirošo izrāvienu, un 46. minūtē pēc Vitnijas Paulas Krodzinieces vārtiem mājinieces bija panākušas +7 (24:17). Līdz ar to mača liktenis bija praktiski izšķirts, "Jēkabpilij" iegūstot iniciatīvu un uzvarot ar 34:24.

Otrajā spēlē pēc kārtas rezultatīvākā bija Krista Minova, kura pret Dobeli realizēja 11 no 16 metieniem, bet komandas biedres Vitnijas Paula Krodziniece un Patrīcija Prūse guva pa sešiem vārtiem. Tikmēr "REIR Dobeles" komandā ar pieciem rezultatīviem metieniem izcēlās Agnese Virubka, bet pa četriem vārtiem guva Elīza Bilkšte, Kristiāna Blažēvica un Letīcija Veinberga.