Jūrmalas Sports: ar mērķi uzlabot pagājušās sezonas rezultātu

vilsons.jpg

Latvijas Handbola federācija (LHF) turpina iepazīstināt ar SynotTip handbola Virslīgas klubiem. Par “Jūrmalas Sports” komandas starpsezonu, pārmaiņām un mērķiem jaunajā sezonā stāsta galvenais treneris Ivars Dumarāns. 

LHF jau iepriekš ziņoja, ka arī šosezon Virslīgā startēs astoņas komandas – “Tenax Dobele”, “Celtnieks Rīga”, Ludzas “Latgols”, “Ogre”, “Jūrmalas sports”, “Vaiņode”, “ASK/LSPA” un Latvijas jaunatnes izlases bāzes komanda “MSĢ/LAT 2000”.

LHF sazinājās ar visiem astoņiem Latvijas spēcīgākā čempionāta klubiem un uzdeva trīs jautājumus:
1. Kāds bija sagatavošanās process? Kad sākāt, kāds bija grafiks un ko esat paspējuši paveikt? 
2. Kādas ir izmaiņas sastāvā?
3. Ko sagaidāt no jaunās sezonas un kādi ir komandas mērķi? 

1. Jūlija vidū sākām gatavošanos jaunajai sezonai. Četras nedēļas strādājām tikai pie fiziskās sagatavotības. Daudz palīdzēja Jānis Jansons, kurš pats ir startējis augstākā līmeņa sacensībās bobslejā. Pēc tam nedaudz patrenējāmies arī ar bumbām un augusta beigu daļā aizbraucām uz pārbaudes turnīru Lietuvā. Taisnības labad gan jāsaka, ka nebijām labākajā sastāvā. Ir tam loģisks izskaidrojums. Savainojumi, darbi, ģimenes…Šajā noslēdzošajā posmā pirms sezonas esam trenējušies trīs reizes nedēļā. Domāju, ka sezonas sākumā vēl neesam labākajā kondīcijā un ieskriesimies čempionāta gaitā. 

2. Komandu pametuši ir Rolands Ivanovs, kurš šobrīd pārstāv Ogres komandu, savukārt Roberts Zvejnieks un Kaspars Piševs ir devušies uz “ASK/LSPA”. Raitis Narme turpina izciet diskvalifikāciju. Viņš pats grib atgriezties handbolā, taču šobrīd pēc noteikumiem nedrīkst trenēties kopā ar komandu. Pašam ir jāmeklē kaut kādas citas iespējas, kas, protams, nav patīkami. Bet rēķināmies, ka Raitis varētu atgriezties komandā. Jānis Kupčs arī vēl ārstējas. Sarežģīti ir aizstāt iepriekšējās sezonas pamatsastāva spēlētājus. Dosim iespēju vairāk spēlētājiem no 1. līgas. Liekam cerības uz Robertu Frīdenbergu, kurš mēģinās aizstāt Ivanovu. Tapat Māris Grēberis nespēlēs līdz jaunajam gadam, viņa pozīcijā darbosies Dairis Adamaitis. Tāpat kādu laiku izlaidīs Raitis Ence. 

3. Latvijas čempionātā ir tā, ka ar grandiem “Tenax Dobele” un “Celtnieks Rīga” komandām viss ir kārtībā. Viņi ir malači. Mani noteikti priecē, ka šīs komandas ir spējušas novākt spēcīgus sastāvus un Latvijas handbols no tā tikai aug. Pēc spēļu protokoliem redzu jau tagad, ka mūsu bijušais spēlētājs Rolands Ivanovs sniegs lielu pienesumu “Ogrei”. Taču mūsu mērķis vienalga ir uzlabot pagājušās sezonas rezultātu [komanda apstājās ceturtdaļfinālā dramatiskā cīņā pret “Ogri” – LHF]. Bet savus komandas mērķus kopumā centīsimies virzīt objektīvi vērtējot situāciju. 

Jāpiemin, ka “Jūrmalas Sports” komanda piedalīsies čempionāta atklāšanas spēle. Jau rīt “Ogre” savā laukumā uzņems tieši kūrortpilsētas handbolistus. Mača sākums pulksten 19:00. 

Izspēles formāts Virslīgā vīriešiem paliks nemainīgs. No sākuma visas astoņas komandas aizvadīs divas spēles katra ar katru, pēc kā dalīsies divos četriniekos – 1. līdz 4. vieta un 5. līdz 8. vieta. Izslēgšanas spēlēs piedalīsies sešas spēcīgākās komandas, pirmo divu ieguvējām uzreiz sev garantējot vietu pusfinālā, bet vēl četrām komandām cīnoties ceturtdaļfinālos. “MSĢ/LAT 2000” arī šogad startēs ārpus konkurences un par medaļām necīnīsies. 

Jūrmalas Sports
Vārtsargi: Viktors Turkupols
Kreisā mala: Ričards Pusbarnieks, Alberts Gulbis, Uldis Vilsons, Raitis Narme
Kreisais ārējais: Uldis Zariņš, Māris Grēberis, Dairis Adamaitis
Saspēles vadītājs: Jānis Kupčs, Mārtiņš Neimanis
Labais ārējais: Ričards Frīdenbergs, Roberts Frīdenbergs
Labā mala: Ričards Jablonskis, Raitis Ence
Līnijas spēlētājs: Edgars Korzāns, Edgars Grīnbergs, Jānis Gramsts

Oficiālās personas
Ivars Dumarāns, Treneris
Gints Korzāns, Pārstāvis
Dmitrijs Bražņikovs, Treneris
Zane Bolgzde, Ārsts

SynotTip handbola Virslīgas pirmssezonas apskati
Tenax Dobele
ASK/LSPA
MSĢ/LAT 2000
HK Vaiņode
Celtnieks Rīga
HK Ogre

Foto: Sports Jūrmalā Facebook konts