Intriģējošas spēles sieviešu virslīgā, pēc pauzes atgriežas Baltijas Handbola līga

sk latg.v1

Šajā nedēļas nogalē būs iespējams atrast handbolu katrai gaumei, jo būs gan SynotTip handbola virslīgas, gan sieviešu virslīgas, kā arī pēc pauzes, Baltijas Handbola līgas spēles. Viena no aizraujošākajām spēlēm gaidāma sieviešu virslīgā, kur SK Latgols savā laukumā uzņems REIR/Dobele SS komandu. Dobelnieces līdz šim ir aizvadījušas septiņas spēles, kurās izcīnītas sešas uzvaras un piedzīvots viens zaudējums – LAT 2004 komandai (28:29). REIR/Dobele SS šobrīd atrodas turnīra tabulas 1. vietā. Viņām pa pēdām seko SK Latgols handbolistes, kuras ir aizvadījušas četras spēles un visās ir izcīnījušas uzvaras. Vai REIR/Dobele SS sagadās ludzānietēm pirmo zaudējumu? Spēle norisināsies 11. decembrī, plkst., 16:30, Ludzas sporta hallē. Savukārt dienu vēlāk SK Latgols spēlētājas dosies uz Salaspili, lai aizvadītu spēli ar 3. vietā esošo Salaspils komandu, arī šī spēle būs uzmanības vērta. Spriežot pēc situācijas turnīra tabulā, arī spēle starp LAT 2004 (2:2) un LSPA (1:2) komandām ir gaidāma gana spraiga, šobrīd komandas ieņem attiecīgi 4. un 5. vietu.

DatumsSieviešu virslīgaLaiks/Vieta
11.12SK Latgols – REIR/Dobele SS16:30/Ludza
LSPA – LAT 200417:00/Jēkabpils
12.12Salaspils – SK Latgols13:00/Salaspils

Spēļu tiešraides LHF Youtube kontā – https://www.youtube.com/user/lvhandball

SynotTip handbola virslīgā šajā nedēļas nogalē divas spēles. Salaspils komanda aizvadīs spēli ar pastarīti ONSC/HK Ogre, savukārt Ludzā tiksies SK Latgols juniori ar HK Vaiņode komandu.

DatumsSynotTip handbola virslīgaLaiks/Vieta
11.12Salaspils – ONSC/HK Ogre11:00/Salaspils
SK Latgols juniori – HK Vaiņode11:00/Ludza

Spēļu tiešraides SynotTip handbola virslīgas Youtube kontā – https://www.youtube.com/results?search_query=synottip+handbola+virslīga

Baltijas Handbolā līgā spēles aizvadīs visas trīs Latvijas komandas, turklāt gan sestdien, gan svētdien visas spēles norisināsies Latvijā (Ogrē, Ludzā, Dobelē). Mūsu komandu pretinieki būs no Lietuvas – HC Vilnius, VHC Šviesa, Varsa/Stronglasas Alytus un Granitas-Karys Kaunas. ZRHK Tenax Dobele ieņem turnīra tabulas 4. vietu, savukārt viņu šīs nedēļas pretinieki Varsa/Stronglasas šobrīd atrodami 10. vietā, bet Granitas-Karys 6. vietā. SK Latgols, joprojām bez uzvarām, ieņem turnīra tabulas pēdējo vietu (13.), bet HK Ogre/Hydrox ar trīs uzvarām desmit spēles ir priekšpēdējā (12.) vietā, viņu pretinieki HC Vilnius ar bilanci piecas uzvaras un četri zaudējumi, atrodami 7. vietā, bet VHC Šviesa 5. vietā.

DatumsBaltijas Handbola līgaLaiks/Vieta
11.12SK Latgols – VHC Šviesa14:00/Ludza
HK Ogre/Hydrox – HC Vilnius16:00/Ogre
ZRHK Tenax Dobele – Varsa Stronglasas Alytus16:00/Dobele
12.12SK Latgols – HC Vilnius13:00/Ludza
HK Ogre/Hydrox – VHC Šviesa13:00/Ogre
ZRHK Tenax Dobele – Granita Karys Kaunas15:00/Dobele

Spēļu tiešraides BHL Youtube kontā – https://www.youtube.com/channel/UCbg71yyUt9Klen35TVlN99Q