SynotTip handbola virslīga 18.05.2022 22:29

HK Ogre/Hydrox atgūstas un uzvar pirmo bronzas spēli

940A0062

Šovakar ar uzvaru, bronzas sēriju sāka HK Ogre/Hydrox, kuri ar rezultātu 36:32 pārspēja Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistus, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0. Lai gan spēles pirmo puslaiku MSĢ komandai izdevās noslēgt ar pārliecinošo plus septiņi – 20:13, ogrēnieši spēja atgūties, un otrajā puslaikā nepilnās septiņās minūtēs rezultātu izlīdzināt. Uzvaras izrāvienu HK Ogre/Hydrox veica desmit minūtes līdz spēles beigām, panākot plus četri un, šo pārsvaru nosargājot, līdz spēles beigām. Uzvarētāju rindās desmit vārtus guva Toms Lielais, bet septiņus pievienoja Artūrs Lazdiņš. MSĢ sastāvā rezultatīvākais spēlētājs ar deviņiem vārtiem Rauls Serafimovičs, bet seši precīzi metieni Mārtiņam Misulim.

HK Ogre/Hydrox – MSĢ                 36:32 (13:20)

Toms Lielais, HK Ogre/Hydrox spēlētājs
“Zinājām, ka MSĢ komanda ir motivēta, viņi to arī pierādīja pusfināla spēlēs pret ZRHK Tenax Dobele komandu. Šķiet, ka pirmajā puslaikā viņus novērtējām par zemu, lai gan zinājām, ka to nedrīkst un tādēļ nokļuvām iedzinējos. Domājam, ka bumba pati iekritīs vārtos, bet tā handbolā nenotiek. Teiksim tā – nebijām noskaņojušies. Puslaikā Natālija (Kudrjavceva) veltīja mums pāris skarbus vārdus. Pēc tiem atguvāmies, sakārtojām aizsardzību, aizskrējām ātrajos un atguvām spēli.” Jautāts par sajūtām laukumā pēc pusfināla spēlē, Toms stāsta: “Kopumā pēc pusfināla spēlēm ir rūgtuma sajūta, bet ASK Zemessardze/LSPA ir pelnījuši vietu finālā. Ļoti interesē kāds būs fināls. Ir jau sakrājies sezonas nogurums, ir kāda mikrotrauma, bet vēl atlicis darbiņš, ko padarīt. Tāpat jau domāju, un gribas gatavoties nākamajai sezonai. Pēc Baltijas līgas un SynotTip handbola virslīgas pusfināliem motivācija nākamajai sezonai netrūkst. Lai varētu ātrāk sākt gatavoties nākamajai sezonai, piektdien Murjāņos ir jānoslēdz šī sezona.”

Rauls Serafimovičs, MSĢ komandas spēlētājs
“Uzskatu, ka pirmo puslaiku aizvadījām ļoti labi – spējām iemest savus metienus, arī pašam izdevās izveidot metienu epizodes komandas biedriem un gūt vārtus arī pašam, tādēļ mums izdevās rezultātā atrauties. Otrajā puslaikā diemžēl sasteidzām savus lēmumus un nonācām lielās problēmās – paši izlaidām spēli no rokām. Pēc tam vairs nespējām atkopties.”

Mārtiņš Misulis, MSĢ komandas spēlētājs
“Pirmo puslaiku sākām ļoti pārliecinoši, realizējot savus metienus, tāpat labi darbojāmies aizsardzībā, palīdzot vārtsargam. Otrajā puslaikā atslābām, nevarējām laicīgi atgriezties aizsardzībā, ļāvām pretiniekiem gūt vārtus ātrajos uzbrukumus, kas arī mums atņēma pārsvaru.”


HK Ogre/Hydrox –
Lielais 10, Lazdiņš 7, Leja 6, Patsykailik 5, Čikuts 4, Haisa 2, Putniņš 1, Kušners 1
MSĢ
– Serafimovičs 9, Misulis 6, Plaunovs 5, Rogonovs 5, Vilsons 3, Kalzovskis 3, Kalniņš 1

Otro spēli komandas aizvadīs piektdien, 20. maijā, Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē. Spēles sākums 19:30. Sērija ilgst līdz kādas komandas divām uzvarām.

Piektdienas spēles tiešraide būs pieejama SynotTip handbola virslīgas Youtube kontā – https://www.youtube.com/c/SynotTipHandbolavirslīga