Federācija 01.03.2022 10:29

HANDBOLA PODKĀSTS NR. 8

Black and Orange Typography Basketball Sports & Recreation Podcast Cover (Instagram Post) (Instagram Story) (1920 x 1080 px) (Instagram Post) (Instagram Story) (1920 x 1080 px) (Instagram Post) (Instagram Story (1)

Šajā nedēļā tiekamies, kā ierasts, plkst.12:00,

Studijā Arvis Juzups un Anatolijs Kreipāns, bet viesos HK Ogre/ Hydrox spēlētājs Toms Lielais.

Tēmas arī šoreiz vairāk par un ap to, kas notiek Latvijas handbolā. Tāpat ieskatīsimies U18 un U20 čempionātu izlozēs. Neizbēgami sarunās noteikti parādīs Ukrainas notikumu ietekme uz pasaules sportu – arī handbolu.

Šīs epizodes atbalstītāji būs MD Viktrorīna par kuru noteikti daudzi jau ir dzirdējuši un arī izmēģinājuši.MD Viktorīna ir aizraujoša iknedēļas online spēle lieliem un maziem ar jautājumiem par dažādām tēmām – Latviju, multfilmām, ģeogrāfiju un daudz ko citu. Jautra spēle 1.5 h garumā, kur iespējams tikt pie lieliskām un gardām balvām! Tāpat MD Viktorīna var padarīt jūsu darba ballīti, jubileju, saliedēšanās pasākumu vēl jautrāku un īpašāku – ar 40 līdz 90 minūšu tiešsaistes viktorīnu klātienes vai neklātienes pasākuma izklaidējošās daļas laikā, kas ļauj dalībniekiem piedalīties interaktīvā notikumā, atbildot uz īpaši šim notikumam sagatavotiem jautājumiem par uzņēmumu, tā vērtībām un komandu.

Podkāsta tiešraide Best4Sport TV Facebook lapā – https://www.facebook.com/Best4Sport.tv