Uncategorized 09.08.2022 12:48

EHF M18 Eiropas čempionāta pirmā spēļu diena

day1game1-122

Šodien “Rimi Olimpiskais centrs” turpināsies EHF M18 Eiropas čempionāta apakšgrupas spēles. Vakar pirmās uzvaras izcīnīja Latvijas, Šveices un Ziemeļmaķedonijas handbolisti. Šodien divas spēles aizvadīs A apakšgrupas komandas, bet viena spēle B apakšgrupai.

A apakšgrupā spēlē – Latvija, Ziemeļmaķedonija, Kosova un Turcija
B apakšgrupā – Beļģija, Luksemburga un Šveice

Pirmās dienas spēļu rezultāti

  • Beļģija – Šveice 18:39 (8:18)

Jules Kiefer-Heules (Beļģijas komandas spēlētājs) – “Šī bija diezgan grūta spēle. Zinājām, ka Šveice ir ļoti laba komanda. Zinājām, ka mačs būs ļoti grūts. Sākām ļoti labi, taču viņi ātri spēja savu spēli sakārtot. Izskatās, ka viņi pirms spēles bija veikuši video analīzi, jo zināja dažas mūsu stratēģijas un sadarbības. Apsveicu Šveices komandu! Domāju, ka viņiem būs ļoti labs čempionāts.”

Thomas Penelle (Beļģijas komandas treneris) – “Mēs zinājām, ka spēlēsim pret ļoti labu komandu. Mums bija plāns, bet tas darbojās tikai 15 minūtes. Pretiniekiem bija jāmaina spēlētāji un jādomā, kā spēlēt pret mums. Diemžēl savu plānu mums neizdevās izpildīt visu spēles laiku. Šī mums ir patiešām laba pieredze. Mēs atdevām visu, ko varējām, bet beigās uzvarēja labākā komanda.

Valentin Wolfisberg  (Šveices spēlētājs) – “Pirmā uzvara turnīrā. Tā bija laba spēle, taču mums vēl ir daudz ko uzlabot. Ar nepacietību gaidām nākamos mačus.”

Marco Luthi (Šveices komandas treneris) – “Neesam apmierināti ar spēles sākumu. Viņiem bija ļoti laba aizsardzība, un mums vajadzēja pielāgoties un mainīt savu spēli, lai spētu iegūtu vadību un izcīnītu uzvaru. Mēs zinām, kas mums vēl ir jāuzlabo.”

  • Ziemeļmaķedonija – Turcija       34:19 (15:10)

Radoslav Stojanoviki (Ziemeļmaķedonijas komandas treneris) – “Apsveicu abas komanda. Aizvadījām ļoti labu spēli. Spēles sākums bija nervozs, jo šīs ir pirmās oficiālās spēles šai vecuma grupai. Mums ir laba komanda, ļoti labi spēlējām aizsardzībā, arī vārtsargs bija izcils.”

David Brestovac (Northmacedonia komandas spēlētājs) – “Pirmā spēle, pirmā uzvara. Mēs par to esam patiesi priecīgi. Ļoti labi spēlējām abās laukuma pusēs. Rīt mums ir spēle pret Kosovu, un mēs dosimies uz šo spēli ar ‘vēsiem prātiem’un gatavi uzvarēt.”

Sibel Bozkurt (Turcijas komandas treneris) – “Apsveicam Ziemeļmaķedoniju. Žēl par zaudējumu, bet ceram, ka nākamās spēles būs labākas.”

Spēļu protokoli

Šīs dienas spēļu kalendārs