Uncategorized 10.08.2022 09:38

EHF M18 OTRĀ SPĒĻU DIENA

day2game2-95

Šodien EHF M18 Eiropas čempionāta komandām, pēc divām spēļu dienām, brīvdiena. Šobrīd divās spēlēs divas uzvaras ir Latvijas un Ziemeļmaķedionijas komandām, kuras dala A apakšgrupas līderpozīciju, savukārt B apakšgrupā katra komanda aizvadījusi pa vienai spēlei. Šajā apakšgrupā bez zaudējumiem Ir Šveices un Luksemburgas valstsvienības, kuras pārspēja Beļģiju un rīt savā starpā mērosies spēkiem par pirmo vietu grupā.

Vakar “Rimi Olimpiskajā centrā” pirmo dienas spēli savā starpā aizvadīja Kosovas un Ziemeļmaķedonijas izlases. Lai gan Kosova sāka pārliecinoši, pēc pirmajām spēles 15 minūtēm ziemeļmaķedonieši spēja pārņemt spēles kontroli un svinēja pārliecinošu uzvaru – 39:16

  • Kosova – Ziemeļmaķedonija            16:39 (10:15)

Fatmir Muhaxheri  (Kosovas komandas treneris) – ” Spēles pirmās piecpadsmit minūtes bijām lieliski, bet pēc tam Ziemeļmaķedonija izmantoja mūsu kļūdas, un tāds arī bija rezultāts. Mūsu mērķis atlikušajās spēlēs ir uzlabot savu sniegumu.”

Ivan Galevski (Ziemeļmaķedonijas komandas spēlētājs) – “Spēli mēs sākām ļoti slikti, taču ar savām spējām un fizisko kondīciju ‘atgriezāmies’ spēlē. Šodien attaisnojām cerības. Divas uzvaras divās spēlēs. Mēs ejam tālāk un ar nepacietību gaidām spēli pret Latviju. Esmu lepns par savu komandu un ceru, ka uzvarēsim šajā čempionātā.”

  • Turcija – Latvija                   32:33 (12:13)

Latvija – Rogonovs 11, Bors 7, Suharevs 4, Bisenieks 4, Kazlovskis 3, Kalniņš 2, Elferts 1, Lagzda 1

Jevgeņijs Rogonovs
“Spēle bija emocijām bagāta. Vēlos pateikties visiem mūsu atbalstītājiem, bez viņiem būtu daudzreiz grūtāk. Paldies komandai par cīņu un pašaizliedzību. Bez viņu palīdzības es šodien nebūtu saņēmis vērtīgākā spēlētāja balvu (intervijas videomateriālā Jevgeņijs aplaudē saviem komandas biedriem).”

Arnolds Straume
“Sākšu ar slikto ziņu, ir ļoti žēl, bet izskatās, ka mūsu jaunākais spēlētājs Valdis Kalniņš ir guvis nopietnu traumu. Komanda šodien pierādīja, ka pat situācijā, kad viss nebija kārtībā un neiet kā plānots, cīnoties un, esot kā komanda, mēs varam izdarīt lielas lietas. No visas sirds saku džekiem paldies. Paldies arī skatītājiem. Neatceros, kad pēdējo reizi handbola izlasei ir bijis šāds atbalsts. Rīt mums ir brīvdiena, apārstēsim to, kas ir apārstējams, un ejam uz priekšu!”

  • Luksemburga – Beļģija                     35:26 (18:15)

Spēļu ptokoli:

Apakšgrupu rezultātu tabula pēc divām spēļu dienām

11. AUGUSTA spēļu kalendārs