Dobeles “Tenax” un “Ogre” nedēļas nogalē piedalīsies turnīrā Lietuvā

1597336236.jpg

Pulkvežleitinanta Rimanta Baltuša piemiņas turnīrs Klaipēdā norisināsies no 14. līdz 16. augustam. Lietuvā notiekošajā turnīrā kopumā piedalīsies astoņi Baltijas valstu klubi, tostarp Dobeles "Tenax" un "Ogre".

Turnīrā ir divas grupas katrā pa četrām komandām. "Ogre" ir ielozēta A grupā, kur atrodas Lietuvas klubi "Dragūnas" un "Granitas-Karys" un Igaunijas "Tallas". Tikmēr B grupā, kur ir Dobeles "Tenax", ielozētas "Polva Serviti" no Igaunijas, kā arī Lietuvas vienības "Šviesa" un "Varsa". Katra komanda vienu spēli aizvadīs piektdien, pēc tam divas sestdien, bet sacensību pēdējā dienā, svētdien, būs izšķirošā spēle par vietu pret otras grupas komandu. 

"Piedalāmies jau no pirmajiem turnīriem. Protams, ka vienmēr gribas uzvarēt, tomēr došu iespēju visiem spēlēt, jo tas ir sagatavošanās turnīrs. Komandai tas ir priekšpēdējais turnīrs pirms sezonas sākuma, lai saliktu visu pa vietām. Rezultāts nav tik svarīgs, bet sportiskais gars tik un tā būs," teica Dobeles "Tenax" treneris Sandris Veršakovs, kurš atklāja, ka komanda vēl plāno doties uz turnīru Tallinā, kas norisināsies no 28. līdz 30. augustam. "Katru gadu Tallinā bija jauniešu turnīrs, bet šogad viņi arī pieaugušos pieaicināja. Tā būs pēdējā sagatavošanās pirms Baltijas līgas sākuma."

Arī "Ogres" treneris Andris Molotanovs uzsvēra, ka turnīra galvenais mērķis būs sagatavoties jaunajai sezonai. "Braucam iespēlēt komandas jaunos un iepriekšējo sezonu spēlētājus. Kopīgs treniņprocess sākās salīdzinoši nesen, augusta sākumā, līdz ar to šis būs saspēles un sadarbības uzlabošanas turnīrs, kur neuzstādam mērķi uzvarēt, bet gan iespēlēt komandu un modelēt dažādus sastāva variantus. Visiem būs iespēja sevi pierādīt." Lai gan pirmā spēle "Ogrei" plānota piektdien pulksten 14:00, komanda tajā nepiedalīsies, jo Klaipēdā ieradīsies vien dienas vakarā. "Sāksim turnīru no otrās dienas. "Ogrei" tātad būs trīs spēles," sacīja Molotanovs.