“Celtnieks Rīga” piedzīvo sāpīgu zaudējumu Kauņā

1580577613.jpg

Šovakar Baltijas handbola līgas turnīrā B grupā svarīgā spēlē zaudējumu piedzīvoja "Celtnieks Rīga", kas viesos Kauņā ar 26:30 piekāpās vietējai "Granitas-Karys" komandai. 

"Celtnieks Rīga" šo Lietuvas komandu pirmajā aplī pārliecinoši ar 36:25 pieveica savā laukumā, taču viesos tāda spēle neizdevās. Mača sākumdaļā rezultāts uz tablo attīstījās līdzīgi, bet puslaika otrajā pusē Kauņa ieguva divu vārtu pārsvaru – 10:8. Uz šādu pavērsienu gan "Celtnieks" reaģēja veiksmīgi un līdz puslaika beigām spēja pārņemt vadību – 14:13. 

Otrā puslaika ievaddaļā vēl ritēja ļoti līdzīga un saspringta spēle, bet rīdziniekiem atkal neizdevās puslaika vidus, un "Granitas-Karys" ieguva trīs vārtu handikapu – 25:22. Šoreiz Latvijas vicečempione vairs atgūties nespēja, lietuvieši pārliecinoši nospēlēja mača izskaņu un sagādāja rīdziniekiem zaudējumu ar 26:30.

Aleksandrs Pocikaiļiks viesu sastāvā šajā spēlē bija rezultatīvākais ar septiņiem vārtiem, pa četriem guva Roberts Freibergs, Artūrs Lazdiņš un Aleksejs Haisa, trīs pievienoja Rihards Leja. Lietuvas komandas rindās Modests Štarolis guva astoņus vārtus, savukārt septiņi Tada Bučinska kontā.

Pēc šī mača "Celtnieks Rīga" ar 4-1-3 bilanci noslīdēja uz otro vietu, kamēr grupas līdere ar 5-1-2 ir Igaunijas "Kehra". Svētdien pulksten 15:00 spēle viesos pret "Šviesa", kas rīdziniekiem var izrādīties izšķirošā spēle cīņā par vietu izslēgšanas spēļu turnīrā.