“Celtnieks” interesantā mačā pieveic “Latgolu”

1580063357.jpg

Šodien SynotTip handbola Virslīgas ietvaros interesanta spēle aizvadīta pirmā četrinieka ietvaros. "Celtnieks Rīga" savā laukumā rezultatīvā mačā ar 38:34 pieveica Ludzas "Latgolu".

"Celtnieks Rīga" maču sāka ar diviem gūtiem vāŗtiem, taču turpinājumā izcilu sniegumu demonstrēja Raivis Gorbunovs, kurš šosezon atgriezies Latvijā pēc spēlēšanas Horvātijā. Raivis īsā laikā guva trīs vārtus un izlīdzināja rezultātu uz tablo – 4:4. Arī nākamos divus vārtus guva "Latgols", tādējādi ludzānieši jau bija vadībā ar 6:4. 

Rezultatīvu handbolu komandas demonstrēja arī puslaika turpinājumā. 13. minūtē notika nopietns pavērsiens spēlē, kad diskvalifikāciju saņēma "Latgols" vārtsargs Elvijs Kušners. Kopumā uzbrukuma darbības dominēja pār aizsardzību, un 30 minūšu laikā komandas kopā guva 36 vārtus, kas uz tablo deva neizšķirtu rezultātu – 18:18.

Arī otrā puslaika sākumdaļa sniedza nopietnu pavērsienu spēlē, kad 36. minūtē "Celtnieks Rīga" palika bez sava līdera Alekseja Haisas, kurš saņēma diskvalifikāciju. "Latgols" uz brīdi ieguva pat trīs vārtu pārsvaru – 24:21, bet tad sekoja izšķirošs rīdzinieku deviņu (!) vārtu izrāviens – 30:24. Galarezultātā "Celtnieks Rīga" izcīnīja uzvaru ar 38:34. 

"Celtnieks Rīga" sastāvā ar 12 vārtiem izcēlās baltkrievu leģionārs Aleksandrs Pocikaiļiks, bet Igors Ignatjevs pievienoja sešus vārtus. "Latgols" sastāvā bija divi izteikti līderi – Raivis Gorbunovs guva 14 vārtus, savukārt Endija Kušnera kontā deviņi vārti.

"Bija gaidāma ļoti spraiga cīņa, savu kļūdu dēļ izlaidām spēles galotni, kur no 24:21 rezultāts pārvērtās 30:24 "Celtnieka" labā. Pēc tāda izrāviena bija grūti cerēt uz uzvaru," par spēli stāsta Gorbunovs. Savu sniegumu īpaši slavēt Raivis negribēja: "Cik nu lielisks sniegums, vienmēr var labāk. Līmenis Virslīgā nedaudz zemāks nekā Horvātijas līgā, ja salīdzina ar 'Celtnieks Rīga" komandu. Citas Virslīgas komandas ir vēl zemāk."

""Latgols" komanda izrādāja interesi un piedāvāja atgriezties uz sezonas otro daļu. Protams, es piekritu, jo Horvātijas komandā bija gaidāmas pārmaiņas treneru korpusā, un izvēlējos nospēlèt otro sezonas daļu Latvijā. Atgriezos tieši Ludzā Andreja Narnicka dēļ, jo pašlaik uzskatu, ka viņš ir viens no labākajiem treneriem Latvijā," savu atgriešanos Latvijā komentē Raivis.

SynotTip Virslīga, 26. janvāris
Celtnieks Rīga – SK Latgols 38:34 (18:18)
Celtnieks Rīga: Pocikaiļiks 12, Ignatjevs 6, Kļaviņš 5, Lazdiņš 4, Freibergs 3, Petuhovs 3, Černousovs 3, Puriņš 1, Haisa 1, Buračevskis, Lejnieks, Popens
Latgols: Gorbunovs 14, Endijs Kušners 9, Cvetkovičs 2, Borodkins 2, Grebeņņikovs 2, Edijs Kušners 2, Strazds 1, Lipskis 1, Agris Kušners 1, Roberts Rancāns, Matvejenko, Edgars Rancāns, Borisenko, Elvijs Kušners, Kalvāns