Mini handbols 27.01.2023 11:36

Atvērta pieteikšanās 10. februāra “Mini Sirsniņu Handbola festivāla” sacensībām

WEB_Mini handbols_sirsniņfestivāls

10. februārī, Ulbrokā, norisināsies Latvijas Handbola federācijas sadarbībā ar Ulbrokas Sporta kompleksu rīkotais Latvijas kauss mini handbolā 2023 “Mini Sirsniņu Handbola festivāls”. Aicināts ikviens, jo apmeklētājiem būs iespēja piedalīties ne tikai mini handbola sacensībās, bet arī brīvā laika aktivitātēs, pārbaudot un attīstot savu veiklību, radošumu un asināt prātu. 

Pasākuma mērķis ir bērniem sniegt iespēju sacensties mini handbolā ar saviem vienaudžiem no Latvijas un ārpus tās robežām, kā arī veicināt fizisko aktivitāti un izglītot par veselīgu dzīvesveidu. 

Visas dienas garumā, paralēli handbola sacensībām, bērniem būs iespēja piedalīties dažādās brīvā laika aktivitātēs, tai skaitā Sporta Punkts sarūpētajā precizitātes uzdevumā, radošajās darbnīcās, kā arī Pophouse handbola slavenību konkursā. 

Tuvojoties mīlestības svētkiem, pasākums tiks rīkots Valentīndienas noskaņās, tāpēc apmeklētāji un dalībnieki aicināti rotāties tematiskā atribūtikā

Pasākuma sākums no plkst. 14:30. Mini handbola sacensību sākums plkst. 15:10.

Mini handbola sacensībām aicinām pieteikt komandas šādās vecuma grupās:

Meitenes:

  • U12 (2011. dz.g.)
  • U11 (2012. dz.g.)
  • U10 (2013. dz.g. un jaunākas)

Zēni:

  • U11 (2012. dz.g.)
  • U10 (2013. dz.g.)
  • U9 (2014. dz.g. un jaunāki)

Pieteikšanās līdz 7. februārim, aizpildot veidlapu. Dalības maksa sacensībām: 10,00 EUR no komandas

Pasākumu atbalsta Ulbrokas Sporta komplekss, Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija, Eiropas Handbola federācija, SIA „Snacks and more”, SIA “Sporta punkts Latvija”, AS “Rīgas Dzirnavnieks”, SIA “Cido Grupa”.