SynotTip handbola virslīga 16.05.2022 22:05

ASK ZEMESSARDZE/LSPA AIZVADA LIELISKU PUSFINĀLA SĒRIJU UN IEKĻŪST FINĀLĀ

1 (11)

Šovakar SynotTip handbola virslīgas pusfināla sēriju noslēdza ASK Zemessardze/LSPA, kuri otrajā sērijas spēlē ar rezultātu 34:32 pārspēja HK Ogre/Hydrox komandu, sērijā uzvarot ar 2:0, un iekļūst finālā, kur viņu pretinieki būs ZRHK Tenax Dobele handbolisti. Savukārt par bronzas medaļām spēkiem mērosies, MSĢ un HK Ogre/Hydrox komandas. Fināla sērija ritēs līdz kādas komandas trīs uzvarām, bet bronzas cīņa līdz divām uzvarām.

Šīs dienas spēle bija ļoti ātra, dinamiska, aizraujoša un noteikti skatītājiem nelika vilties. Abu komandu sniegums bija tik līdzvērtīgs, ka līdz pat spēles pēdējai minūtei nebija skaidrs, kura komanda šajā spēle izcīnīs uzvaru. Spēles beigas mazliet veiksmīgāk aizvadīja rīdzinieki, nodrošinot sev vietu finālā. Lielisku spēli aizvadīja ASK Zemessardze/LSPA vārtsargs Raitis Puriņš, palīdzot savai komandai, bet sagādājot pretinieku snaiperiem problēmas uzbrukumā. Uzbrukumā veiksmīga spēle Ingum Kristiānam Jonuškam, kurš guva septiņus vārtus, bet pa pieciem pievienoja Gints Greikšs un Dmitrijs Petuhovs. HK Ogre/Hydrox komandas sastāvā seši vārtu guvumi trīs handbolistiem – Rihardam Lejam, Tomam Lielajam un Aleksandram Patsikailikam (Aleksandr Patsykailik).

Ingus Kristiāns Jonuška, ASK Zemessardze/LSPA komandas spēlētājas: “Jāsāk ar mūsu faniem un fantastisko atmosfēru! Paldies ikvienam,kurš mūs atbalstīja visas spēles garumā! Pēc pirmās spēles labi izanalizējām kļūdas un šajā spēlē spējām tās izlabot. Paldies arī katram komandas biedram. Šajā sērijā pierādījās, cik lieliska ir mūsu komandas ķīmija, katrs krita un cēlās par katru no komandas biedriem! Prieks un lepnums par visiem spēlētājiem. Paldies Ogrei par spraigo sēriju!

Andris Molotanovs, HK Ogre/Hydrox komandas treneris: “Apsveicu ASK Zemessardze/LSPA komandu ar iekļūšanu finālā. Viņi to bija pelnījuši, vēlējās un viņiem, tas arī izdevās. Šodien viņi sarīkoja handbola svētkus ASK sporta zālē – līdzjutēji, orķestris, pilnas tribīnes. Bija patīkami spēlēt šādā atmosfērā. Par mūsu spēli – mums neizdevās mūsu pārejas ātrajos un pus ātrajos uzbrukumos. Pietrūka dinamikas uzbrukumā, savukārt aizsardzībā zaudējām 1:1 divcīņas, kurās pretinieki parādīja, ka ir gatavi maksimāli doties šajā cīņā – krist un celties. Viņi mums sameta kārtīgus handbola ‘gaļas golus’. Tāpat netikām galā ar Raiti Puriņu – viņa vārtsarga fenomens Latvijas virslīgā ir un paliek. Viņš bija viens no galvenajiem pretinieku uzvaras faktoriem abās spēlēs.”

ASK Zemessardze/LSPA – HK Ogre Hydrox          34:32 (17:18)
ASK Zemessardze/LSPA –
Jonuška 7, Greikšs 5, Petuhovs 5, Stepuļenoks-Stukanovs 4, Zvejnieks 3, Kelerts 3, Ozols 3, Puriņš 2
HK Ogre/Hydrox –
Leja 6, Lielais 6, Patsykailik 6, Lazdiņš 3, Hovratovičs 3, Rutka 3, Pozņaks 2, Renfordt 2, Iļjinihs 1