“ASK/LSPA” Murjāņos izcīna pirmo uzvaru šosezon

stepu.png

Šovakar SynotTip handbola Virslīgā pie pirmās uzvara tika “ASK/LSPA” komanda, kas viesos pamatīgi ierobežoja Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandas “MSĢ/LAT 2000” uzbrukumu un galarezultātā izcīnīja uzvaru ar 27:21.

“ASK/LSPA” līdz šim vakaram bija vienīgā komanda SynotTip handbola Virslīgā, piedzīvojot septiņus zaudējumus pēc kārtas. “MSĢ/LAT 2000” septiņos mačos bija izcīnījusi vienu panākumu, tādējādi šajā spēlē “ASK/LSPA” bija iespēja pacelties par vienu pozīciju turnīra tabulā. 

Mača sākumā vēl nešķita, ka pirmais puslaiks būs īpaši mazrezultatīvs. Astotajā minūtē “MSĢ/LAT 2000” bija priekšā ar 3:2, bet tad komandas nespēja gūt vārtus vairāk nekā astoņas (!) minūtes. “MSĢ/LAT 2000” tukšais periods ievilkās līdz gandrīz 15 minūtēm, bet “ASK/LSPA” tikmēr guva piecus vārtus pēc kārtas (7:3). Puslaika noslēgumā “ASK/LSPA” bija priekšā ar plus trīs – 9:6. 

Otrā puslaika sākumā “ASK/LSPA” veica trīs vārtu izrāvienu (12:6), pie šādas spēles sperot nopietnu soli uzvaras virzienā. “MSĢ/LAT 2000” šajā spēlē atgriezt intrigu vairs nespēja, un “ASK/LSPA” pārliecinoši nospēlēja atlikušo daļu un izcīnīja panākumu ar 27:21, gavilējot pirmo reizi šajā sezonā. 

“ASK/LSPA” sastāvā rezultatīvākie šajā mačā ar pieciem vārtiem bija Rihards Kristers Ozols un Roberts Zvejnieks, četri vārti Mārtiņam Stepuļenokam-Stukanovam. “MSĢ/LAT 2000” rindās ar septiņiem vārtiem izcēlās Rauls Serafimovičs.

SynotTip Virslīga, 1. novembris
MSĢ/LAT 2000 – ASK/LSPA 21:27 (6:9)
MSĢ/LAT 2000: Serafimovičs 7, Grebeņņikovs 3, Bisenieks 3, Šuleiko 3, Jurševskis 2, Kozlovskis 2, Rancāns 1, Kalējs, Greikšs, Juzups, Putra, Putniņš, Silnieks, Vidovskis, Gidrevics, Ozoliņš
ASK/LSPA: Ozols 5, Zvejnieks 5, Stepuļenoks-Stukanovs 4, Vilsons 3, Vītols 3, Jonuška 3, Lubgāns 2, Liepiņš 1, Fadejevs 1, Piševs, Čižauskis, Sudmalis, Buklovskis