A grupas līderu cīņā dobelnieki pārliecinoši pieveic ASK

_DSC2037

Šovakar Latvijas čempionātā vīriešu virslīgas A grupā aizvadīta līderu cīņa, kurā ZRHK Tenax Dobele ar 16 vārtu pārsvaru pārliecinoši pieveica ASK Zemessardze/LSPA (37:21).

Jau pirmajās divās spēles minūtēs ZRHK Tenax Dobele iekrāja +2, pirmā puslaika beigās esot vadībā ar +6 (17:11). Tā arī ASK Zemessardze/LSPA komandai līdz spēles beigām neizdevās samazināt rezultāta deficītu, otrā puslaika laikā dobelniekiem palielinot rezultāta starpību vairāk nekā uz pusi un 55. minūtē esot vadībā ar +17 (34:17).

ASK Zemessardze/LSPA komandā astoņus vārtus 14 metienos guva Kristers Rihards Ozols. Savukārt ZRHK Tenax Dobele komandā ar septiņiem vārtiem šovakar rezultatīvākais spēlētājs bija Ričards Juzups.

“Salīdzinoši ar iepriekšējo spēli, pieļāvām daudz mazāk tehnisko kļūdu,” par savas komandas sniegumu sacīja ZRHK Tenax Dobele treneris Sandris Veršakovs. “Laba aizsardzība, kas palīdzēja vārtsargam. Līdz ar to arī varējām veiksmīgi pāriet ātrajos pretuzbrukumos. Priecājamies par uzvaru un gatavojamies tālāk!”

ZRHK Tenax Dobele – ASK Zemessardze/LSPA 37:21 (17:11)

ZRHK Tenax Dobele – Ričards Juzups 7/8, Nils Kreicbergs 6/9, Kārlis Krūmiņš 4/5, Kristers Suharevs 4/4, Kristers Plūme 3/3, Rūdolfs Elferts 3/4

ASK Zemessardze/LSPA – Kristers Rihards Ozols 8/14, Toms Popens 4/7, Kristiāns Kelerts 4/9, Mārtiņš Sūnaitis 2/2, Renārs Grebeņņikovs 2/4, Gunārs Liepiņš 1/1

Latvijas čempionāta 2022/2023. gada sezonas 2. posma vīriešu virslīgas turnīra tabula