Pludmales handbols Sacensības 16.07.2020 13:47

8. augustā Ogres – Ikšķiles Zilo kalnu dabas parkā notiks pludmales handbola turnīrs “Blieziens”

1594909356.jpg

08.08.2020 Ogres – Ikšķiles Zilo kalnu dabas parkā pie Dubkalnu ūdenskrātuves sporta festivāla “Blieziens” ietvaros, notiks Mix Pludmales handbola turnīrs.

PIETEIKUMA VEIDLAPA

Kas par sporta festivālu “Blieziens”?
Šis ir sporta festivāls, kurš tradicionāli notiek pie Dubkalnu ūdenskrātuves. Šogad šajā festivālā notiks pludmales volejbols, pludmales handbols, pludmales basketbols un  pludmales teniss.

Būs lielā skatuve uz kuras dienas garumā uzstāsies mākslinieki un grupas. Būs pieejamas uzkodas un ēdināšana. Tiks uzstādītas lielās tribīnes. Protams arī atsvaidzinoša pelde Dubkalnu ūdenskrātuvē.

 Ko nozīmē Mix Pludmales handbols?
Tas nozīmē, ka vīrieši un sievietes spēlē vienā komandā (komandas sastāvā var būt līdz 8 spēlētājiem). Tas ir, spēles laukumā ir jāatrodas vismaz vienai sievietei, (detalizēti nolikumā, kurš būs mazliet vēlāk). Bet pasteidzoties notikumiem pa priekšu akcentēšu sieviešu nozīmību šajā turnīrā. Sievietes iemestie vārti, tiks skaitīti kā divi punkti un protams, lai sievietēm būtu parocīgi spēlēt, spēlēsim ar sieviešu izmēra bumbu!

Piedalīties turnīrā drīkst dalībnieki, kuri  sasnieguši  pilnus 15 gadus.

Kādas būs balvas?
Turnīra uzvarētāji, tiks celti virs Zilo kalnu priežu virsotnēm ar gaisa balonu!
Labākās 3 komandas, tiks apbalvots uz lielās skatuves ar speciāli šim turnīram gravētām piemiņas medaļām.
Finālistiem tiks izsniegti, un tie finālspēli spēlēs speciāli sagatavotos “Blieziens” festivāla kreklos.

Kur jāpiesakās un cik jāmaksā?
Pieteikšanās ir jāveic aizpildot pieteikumu un nosūtot to līdz 31.07.2020 uz e-  pastu andris.molotanovs@gmail.comDalības maksa pludmales handbola turnīrā ir 50 eiro. Pārskaitījums ir jāveic (triju darba dienu laikā pēc pieteikuma apstiprinājuma, kuru jūs saņemsiet uz e -pastu vei telefoniski) uz:

Biedrība Handbola klubs OGRE
Skolas iela 21, Ogre, LV – 5001
Reģistrācijas numurs 40008147585
A/S/Swedbank
SWIFT kods HABALV22
Konta nr. LV50HABA0551034243997

Norādot mērķī: Par dalību Pludmales handbolā 08.08.2020.

Komandu skaits ierobežots!
Ņemot vērā, ka turnīrs notiks vienu dienu, un uz viena laukuma, tad komandu skaits ir ierobežots. Maksimālais komandu skaits ir 12 komandas (tās ir tās komandas, kuras pirmās tiks reģistrētas, un kuras būs veikušas iemaksu par dalību turnīrā).

Informāciju sagatavoja:
Handbola klubs Ogre

 

Foto: xinhuanet.com