Izlases 29.01.2021 20:01

Zviedrijas handbola izlase pēc 20 gadu pārtraukuma iekļūst Pasaules čempionāta finālā

Pasaules čempionātā handbolā aizvadīta pirmā pusfināla spēle, kurā tikās Francijas un Zviedrijas handbolisti. Sīvā cīņā šoreiz pārāka izrādījās Zviedrijas komanda, ar rezultātu 32:26 pārspējot Francijas izlasi. Zviedrija Pasaules čempionāta handbolā finālā cīnīsies pēc 20 gadu pārtraukuma. Tās pretinieki tiks noskaidroti šodienas otrajā pusfināla spēlē, kurā pulksten 21.30 sacentīsies Spānija pret Dāniju.

Jau pirmo puslaiku veiksmīgāk aizvadīja Zviedrijas handbolisti. Lai gan puslaika vidū vēl rezultāts bija neizšķirts, tā noslēgumu zviedriem izdevās nospēlēt labāk, pirmo puslaiku noslēdzot ar trīs vārtu pārsvaru (16:13).

Arī otro puslaiku Zviedrijas handbola izlase nospēlēja veiksmīgāk. Jau puslaika beigu daļā bija jūtams, ka Francijas izlasei vairs neizdosies atgūties. Vien piecas minūtes pirms spēles beigām zviedri bija vadībā ar piecu vārtu pārsvaru. Kā cerība Francijas handbolistiem bija Zviedrijas spēle mazākumā, tomēr viņiem neizdevās izmantot epizodes šī noraidījuma laikā. Līdz ar to, Zviedrija spēlē guva uzvaru ar rezultātu 32:26.

Zviedrija pusfinālā iekļuva pēc pārliecinošas uzvaras pār Kataras izlasi ar rezultātu 35:23.

Kā jau tika minēts, šodien tiks aizvadīta arī otrā Pasaules čempionāta handbolā pusfināla spēle. Tajā, pēc Latvijas laika pulksten 21.30, tiksies Spānijas un Dānijas valstsvienības.

Gan “mazais” fināls, gan finālmačs notiks 31. janvārī. Cīņa par 3. vietu norisināsies pulksten 15.30, bet cīņa par 1. vietu Pasaules čempionātā handbolā tiks aizvadīta pulksten 18.30.