Baltijas handbola līga 10.10.2021 19:15

ZRHK Tenax Dobele atcelta spēle, HK Ogrei un SK Latgols zaudējumi

ti

No trīs ieplānotājām Baltijas Handbola līga spēlēm, šodien norisinājās divas – HK Ogre tikās ar HC Kehra/Horizon Pulp & Paper un SK Latgols ar vienu no līderu komandām – Põlva Serviti. Diemžēl pozitīva COVID-19 gadījuma dēļ (HC Vilnius komandā), tika atcelta spēle, starp Viļņas un ZRHK Tenax Dobele komandām.

HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – HK Ogre            32:23 (16:11)
Spēles pirmās 20 minūtes bija diezgan līdzīgas, pēc tam vadību pārņēma HC Kehra. Pārtraukumā komandas devās ar rezultātu – 16:11. Otrās 30 minūtes izmaiņas nenesa un HC Kehra svinēja pārliecinošu uzvaru – 32:23.

Andris Molotanovs, HK Ogre komadnas treneris
Bijām labi noskaņojušies, un sagatavojušies spēlei, ja godīgi šķita, ka spēle būs mazliet vieglāka, domājām, ka varam “iekosties” Kehrā” un, iespējams, kādā momentā bijām sacerējušies. Spēle nebija viegla, iekritām uz ātrajiem pret uzbrukumiem, spēlē nebija mūsu veiksmīgāka spēle – metienu realizācija ziņā noteikti. Uzskatu, ka esam ļoti līdzīgas komandas, bet tādās 50:50 situācijās, lēmums tika pieņemts par labu mājiniekiem. Viesmīlība nebija, iespējams, mums latviešiem ir jāpamācās no kaimiņvalstīm. Bet, protams, tas nav attaisnojums – paši nesametām, paši neizdarījām.”

Rezultatīvākie spēlētāji:
HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Seermann 10. Gumianov 7, Mamporia 7, Kreegimaa 5, Barouski 2, Soikka 1
HK Ogre – Lielais 6, Haisa 5, Patsykailik 4, Lazdiņš 3, Leja 3, Rutka 1

Põlva Serviti – SK Latgols     47:27 (24:16)
Spēle starp vienu no līderiem un pēdējās vietas komandu – SK Latgols Ludza. Pārsteigumu nebija. Sākot spēli Põlva Serviti, latviešiem nedeva nekādas iespējas. Jau otrajā puslaikā – 24:16. Otrajā puslaikā Põlva Serviti sasniedza handbolam ne tik ierastos – 47 vārtus.

Andrejs Narņickis, SK Latgols treneris
“Šodien bija pirmā spēle, kad pietuvojāmies 30 gūtajiem vārtiem. Mums ir ļoti daudz jāstrādā un jāuzlabo aizsardzība. Šodien ielaidām par daudz vārtu.“

Ülljo Pihus, Põlva Serviti spēlētājs
“Tā bija ātra spēle. Pirmajā puslaikā ielaidām pārāk daudz vārtu, un ar to nebijām apmierināti. Otrais puslaiks bija daudz labāks. Tā bija laba iespēja izmēģināt dažādas aizsardzības stratēģijas. Ieguvām daudz ātro uzbrukumu iespējas, un tādēļ izdevās palielināt pārsvaru. Galu galā guvām daudz vārtu, un mēs esam laimīgi tur, kur esam tabulā. Tagad mums jākoncentrējas uz nākamās nedēļas EHF kausa spēlēm. ”

Rezultatīvākie spēlētāji
Põlva Serviti
– Saksing 9, Varul 8, Rebane 7, Sarapuu 6, Kase 5, Meiksans 5, Rudissaar 3, Pihus 2, Veiko 2
SK Latgols –  Seņkāns 10, Malahovs 4, Lipskis 4, Matvejenko 3, Strazds 2, Grebeņņikovs 2, Skovna 1, Usāns 1

Baltijas Handbola līgā gaidāma mēnesi gara pauze, bet Latvijā turpināsies vietējo čempionātu spēlēs gan vīriešiem, gan sievietēm, kā arī ZRHK Tenax Dobele aizvadīs spēles EHF Kausa izcīņā, spēles plānotas 17. oktobrī Mogiļevā, Baltkrievijā, bet 23. oktobrī atbildes spēle Dobelē.