Uzvaras Ulbroka SK vīriem un REIR Dobele SS meitenēm

FB_IMG_1645216196350

SyntoTip handbola virslīgā tika aizvadīta spēle starp LAT 2006 un Ulbroka SK komandā, kurā uzvaru ar rezultātu 39:27 svinēja Ulbrokas handbolisti. Savukārt sieviešu virslīgas pašreizējās līderes – REIR Dobele SS pieveica, 3. vietā esošo SK Latgols komandu – 37:27.

LAT 2006 – Ulbroka SK      27:39 (16:19)

Spēles pirmo izrāvienu, pēc spēlētām gandrīz deviņām minūtē, veica Ulbrokas handbolisti, panākot – 5:2. Līdz spēles 20. minūtei vadības groži bija LAT 2006 rokās, tomēr ar Andra Lazdas gūtajiem vārtiem Ulbrokas SK komanda panāca 10:10. Līdz puslaika pārtraukumam viesiem izdevās atjaunot trīs vārtu pārsvaru – 19:16. Otrajā puslaikā Ulbrokas komandai izdevās savu pārsvaru ne tikai saglabāt, bet pakāpeniski arī palielināt, desmit minūtes līdz spēles beigām, panākot jau plus 10 – 32:22. Spēles turpinājumā Ulbrokas SK komandai izdevās panākt pat 14 vārtu pārsvaru, tomēr LAT 2006 jaunie handbolisti iespēja rezultāta starpību kaut nedaudz sadeldēt. Spēles rezultāts – 39:27 Ulbroka SK labā. LAT 2006 rindās deviņi vārti Elgaram Kušneram, seši vārti Andim Boram un Valdim Kalniņam. Uzvarētājiem 10 vārtus guva Sandis Oto, bet seši Andrim Lazdam.

LAT 2006 –
Kušners Elgars 9, Bors 6, Kalniņš 6, Vilsons 2, Smokro 2, Rudko 2, Šnepsts 1
Ulbroka SK –
Oto 10, Lazda 6, Grunde 5, Gaiduks 5, Kronis 5, Māziņš 3, Kozlovs 2, Ozoliņš 2, Pakalniņš 1, Bērziņš 1

REIR Dobele SS – SK Latgols         37:27 (14:16)

Spēles sākums bija visai bikls, pēc spēlētām septiņarpus minūtēm abas komandas bija guvušas katra divus vārtus. Turpinājums SK Latgols handbolistes pārņēma vadību, tomēr ne uz ilgu laiku, pēc dobelnieces Letīcijas Veinbergas precīzā metienā – 5:5. Arī turpinājumā notika vairākas vadības maiņas un tika fiksēti vairāki neizšķirti, tomēr līdz pirmā puslaika beigām SK Latgols komandai izdevās panākt nelielu pārsvaru – 16:14. Otrais puslaiks mājiniecēm izdevās krietni veiksmīgāks par viešņām, īsa laika Dobeles komanda panāca 22:17. Tuvāk par pieciem vārtiem REIR Dobele handbolistes Ludzas handbolistes ‘nepielaida’, pārsvaru tikai, palielinot un svinot uzvaru ar rezultātu 37:27. REIR Dobele SS komandā deviņi vārti Letīcijai Veinbergai, septiņi Valērijai Zarovskai un Elīzai Bilkštei. SK Latgols rindās rezultatīvākā spēlētāja ar septiņiem gūtajiem vārtiem bija Madara Cibuļska, sešus pievienoja Kristiāna Zieidņa.

REIR Dobele SS –
Veinberga 9, Zarovska 7, Bilkšte 7, Ņeverovska 4, Reinfelde 3, Koņušeka 3, Blažēvica 2, Virubka 2
SK Latgols –
Cibuļska 7, Ziediņa 6, Zaharāne 4, Krole 3, Klementjeva 3, Bindemane 2, Sidorova 2

Šjā nedēļas nogalē ieplānotas vēl trīs SynotTip handbola virslīgas spēles, sestdien SK Latgols juniori savā laukumā uzņems Salaspils handbolistus, šo abu komandas pēdējā tikšanās laukumā notika sezonas sākumā, kad uzvaru, ar rezultātu 27:26, svinēja Salaspils handbolisti. Murjāņos Skrīveri/Aizkraukli aizvadīs spēli pret LAT 2006, šajā dueļi līdz šim pārliecinošu uzvaru izcīnījusi S&A komanda, LAT 2006 jaunos handbolistus pieveicot ar rezultātu 32:21. Savukārt svētdien Vaiņodes komanda dosies uz Jūrmalu, kur spēkos ar Jūrmalas Sports komandu. Šī būs spēle starp vienām no SynotTip handbola virslīgas pieredzes bagātākajām komandām, iepriekš uzvaru ar vienu vārtu starpību izcīnīja Jūrmalas Sports – 34:33.

Sieviešu handbola virslīgā šajā nedēļas nogalē vēl divas spēles. SK Latgols sestdien aizvadīs spēli pret LAT 2006. Svētdien spēli Dobelē pret LAT 2006, aizvadīs Stopiņu PHK handbolistes.

Baltijas handbola līgā šajā nedēļas nogalē sagaidāmi Latvijas komandu dueļi. Sestdien SK Latgols Ludza aizvadīs spēli Klaipēdā pret HC Dragunas, bet Dobelē ZRHK Tenax Dobele centīsies revanšēties Ogrei par pirmajā spēlē sagādāto zaudējumu. Svētdien Ogre un SK Latgols mainīsies vietā, Ogre dosies uz Lietuvu, aizvadīt spēli pret iepriekšējās sezonas BHL čempioniem – HC Dragunas, bet SK Latgols atpakaļceļā piestās Dobelē, lai cīnītos ar iepriekšējās sezonas Latvijas čempioniem – ZRHK Tenax Dobele.