Uzvaras Dobeles un Ludzas meitenēm, Salspilij iespēja pārņemt līderpozīciju

latg.v1

Vakar no piecām ieplānotajām spēlēm tika aizvadītas trīs. Spēles starp HK Vaiņode un ZRHK Dobele/Tērvete, kā arī Salaspils SS un Ulbroka SK tik pārceltas pozitīvu Covid19 gadījumu dēļ.

SynotTip handbola virslīgā vienīgo spēli aizvadīja SK Latgols juniori un Skrīveri/Aizkraukle komandas, šajā spēlē uzvaru ar rezultātu 29:27 izcīnīja SK Latgols juniori. Savukārt sieviešu handbola virslīgā uzvaras REIR/Dobele SS un SK Latgols handbolistēm, kuras pieveica attiecīgi LSPA un Stopiņu PHK meitenes.

• SK Latgols juniori – Skrīveri/Aizkraukle               29:27 (18:11)

Spēles pirmā puslaika pirmās 15 minūtes spēle ritēja līdzīgi, un neviena no komandām neieguva lielāku pārsvaru par diviem vārtiem. Puslaika otro daļu veiksmīgāk aizvadīja SK Latgols jaunā maiņa, veicot 9:3 izrāvienu un puslaikā dodoties ar visai drošo – 18:11. Tomēr S&A komanda otrā puslaika pirmajās 10 minūtēs spēja atgūties un atgriezties spēlē – 20:18 SK Latgols labā. Spēles rezultātu viesiem izdevās izlīdzināt mazliet vairāk nekā sešas minūtes līdz spēles beigām – 24:24. Divas minūtes līdz spēles beigām ar Artūra Beļūna precīzo vārtu guvumu, S&A izvirzijās vadībā ar 27:26, tomēr šie bija komandas pēdējie gūtie vārti šajā spēlē, savukārt pretinieka guva vēl trīs vārtus, tādējādi svinot uzvaru ar 29:27. Uzvarētāju rindās pieci vārti Ivaram Ivulānam un Edijam Kušneram, bet pa četriem guva – Linards Usāns, Eduards Malahovs, Daniels Mikijanskis un  Elgars Kušners. S&A komandā kārtējā rezultatīvā spēlē Artim Kurmēnan, kurš guva 10 vārtus, septiņus pievienoja Artūrs Beļūns.

SK Latgols juniori – Ivulāns 5, Kušners Edijs 5, Usāns 4, Malahovs 4, Mikijanskis 4, Kušners Elgars 4, Kodaļevs 3
Skrīveri/Aizkraukle –
Kurmēns A., 10, Beļūns 7, Aņisimovs 5, Glods 3, Zadovskis 1, Gavars 1

• LSPA – REIR/Dobele SS                             33:35 (13:21)

Arī šī spēlē noritēja līdzīgi SK Latgols juniori un S&A spēles scenārijam. REIR/Dobele SS handbolistes jau pimajā puslaika ieguva labu pārsvaru – 21:13. Tomēr mājineieces otrajā puslaikā uzsāka pakaļdzīšanos, demit minūtes līdz spēles beigām panākot 27:29 un spēles izšķirošas minūtes padarot neprognozējamas. Trīs minūtes līdz spēles beigām Anne Marije Roze guva komandas 33 vārtus, panākot neizšķirtu – 33:33. Turpinājumā divus vārtu guva dobelnieces, izcīnot savu astoto uzvaru šīs sezonas 10 spēlēs.

LSPA – Dzenīte 8, Dīķe 7, Pudovska 6, Veide 5, Bule 4, Roze 3
REIR/Dobele SS –
ņeverovska 8, Veinberga 8, Bilkšte 7, Zarovska 4, Virubka 3, Naudiņa 2, Reinfelde 1, Buivide 1, Peļņa 1

• SK Latgols – Stopiņu PHK                          31:16 ()

SK Latgols – Zaharāne 5, Cibuļska P., 5, Krole 5, Cibuļska M., 4, Sidorova 3, Kukurāne 2, Ziediņa 2, Bindemane 2, Kaupuža 1, Minova 1, Eikina 1
Stopiņu PHK –
Lielā 5, Kazāka 4, Panteļejeva 2, Nokolajeva 2, Kondrāte 2, Bokaldere 1

Šodien sieviešu virslīgā viena spēle, Salaspils SS savā laukumā uzņems Jēkabpils SS handbolistes. Spēles sākums 16:00. Uzvarot, šīs dienas spēli, sieviešu virslīgas tabulā jau atkal notiktu līderu rotāciju. Šobrīd trīs komandas – REIR/Dobele SS, Salapsils SS un SK Latgols handbolistes katru nedēļu cīnās par līderpozīcijās iegūšanu, atgūšanu un saglabāšanu.

1.REIR / Dobele SS10802393 : 28910416
2.Salaspils SS10802342 : 2915116
3.SK Latgols10703330 : 2884214
4.LAT 20048503263 : 2471610
5.Jēkabpils SS7304200 : 223-236
6.LSPA9306242 : 261-196
7.Stopiņu PHK10208269 : 339-704
8.LAT 200610109265 : 366-1012