SynotTip handbola virslīga 22.04.2022 12:32

ULBROKA SK SAVU DARBU IZDARA

ulbroka

Vakar aizvadītajā SynotTip handbola virslīgas spēlē Ulbrokas SK komanda izcīnīja uzvaru pār ONSC/HK Ogre, tādējādi sezonu noslēdzot ar uzvar un čempionāta kopvērtējuma tabulā pievienojot sev vēl divus punktus, apsteidzot Salaspils komandu. Tomēr Salaspils komandai ir atlikusi vēl vien spēle pret LAT 2006, kurā izšķirsies, kur no komandām – Ulbroka SK vai Salaspils – aizvadīs ceturtdaļfināla spēles pret HK Ogre/Hydrox.

Ulbroka SK – ONSC/HK Ogre      34:28 (17:17)

Spēles pirmajā daļā pārsvaru izdevās iegūt Ulbrokas handbolistiem, pēc spēlētām deviņām minūtēm, panākot – 8:4. Tomēr pēc spēlētām 14 minūtēm rezultāta tablo jau vēstīja neizšķirtu – 9:9. Turpinājumā trīs vārtu pārsvaru ieguva ONSC/HK Ogre handbolisti – 13:10, tomēr arī viņi nespēja šo pārsvaru nosargātu. Septiņas minūtēs līdz pirmā puslaika beigām jau atkal neizšķirts – 13:13. Līdz pat pārtraukumam neviena o komandām neieguva nopietnu pārsvaru, atpūtā dodoties ar rezultātu – 17:17. Otrajā puslaikā pirmo nopietno pārsvaru, pēc spēlētām septiņām minūtēm panāca Ulbroka – 22:19. Tā arī bija mazākā rezultāta starpība šajā puslaikā, turpinājuma ulbrokiešiem izdevās rezultāta starpību palielināt, panākot pat plus 7. Spēles rezultāts – 34:28 Ulbrokas labā. Rezultativākie psēlētāju uzvarētāju rindās Andris Lazda un Artūrs Dombrovskis, kuri katrs guva deviņus vārtus. ONSC/HK Ogre rindās sešu vārtus Pāvels Belous, piecus pievienoja Rihards Bisters.

Ulbroka SK – Lazda 9, Dombrovskis 9, Bērziņš R., 3, Kronis 3, Bērziņš D., 3, Grunde 3, Gaiduks 2, Pakalniņš 1, Māziņš 1
ONSC.HK Ogre –
Belous 6, Bisters 5, Zvaigznītis 4, Mancurovs 4, Novickis 3, Kļimočkins 3, Batņa 1, Morozovs 1, Lauva 1

Regulārajā sezonā atlikušas trīs spēles, kuras tiks aizvadītas, piektdien un sestdien, savukārt svētdien Dobelē pirmā ceturtdaļfināla spēle starp mājiniekiem – ZRHK Tenax Dobele un Jūrmalas Sports komandām. Citi ceturtdaļfinālu pāri savas cīņas uzsāks 30. aprīlī un 1. maijā.

DatumsKomandasLAIKSVIETA
22.04S&A – LAT 2006 (SynotTip handbola virslīga)19:30MSĢ
23.04.ZRHK Dobele Tērvete – HK Vaiņode (SynotTip handbola virslīga)16:00Dobele
LAT 2006 – Salaspils (SynotTip handbola virslīga)17:00MSĢ
24.04.ZRHK Tenax Dobele – Jūrmalas Sports (Ceturtdaļfināls 3 – 1. spēle)14:00Dobele