U17 vīriešu izlase 21.06.2023 19:46

U17 izlase pirmajā draudzības spēlē izcīna panākumu pār Lietuvas handbolistiem

WhatsApp Image 2023-06-21 at 19.00.22

Latvijas U17 izlasei šobrīd aizrit gatavošanās posms 3.-7. jūlijā notiekošajam Eiropas Atklātajam čempionātam, kura ietvaros 21. un 22. jūnijā valstsvienība spēlēs divas draudzības spēles pret Lietuvas U17 izlasi. Šovakar Klaipēdā pirmajā draudzības spēlē Latvijas izlase izcīnīja panākumu pār kaimiņvalsts handbolistiem (36:39).

Spēles rezultātu pirmajās sekundēs atklāja Endijs Šnepsts, taču jau 3. minūtē ar precīzu septiņu metru soda metienu pa Latvijas vārtiem Lietuvas izlase panāca neizšķirtu (1:1). Minūti vēlāk Valdis Kalniņš izrādījās rezultatīvs un izveda valstsvienību vadībā (2:1).

Trīs reizes Latvijas handbolistiem pirmajā puslaikā izdevās panākt divu vārtu pārākumu (10:8, 17:15, 19:17), bet vienu reizi nonākt iedzinējos (14:15), taču līdz pārtraukumam viņi lielākoties spēja noturēties minimālā vadībā un puslaiku noslēgt ar +1 (18:19).

Otro puslaiku lietuvieši iesāka ar rezultāta izlīdzināšanu (19:19), tomēr ar 3:8 vārtu izrāvienu, Latvijas izlase panāca sešu vārtu pārsvaru (27:21). Vēl 57. minūtē Lietuvas valstsvienība pietuvojās divu vārtu deficītā (35:37), bet Latvijas handbolistiem spēles beigās izdevās panākt uzvaru ar trīs vārtu pārsvaru (39:36).

• Lietuva – Latvija 36:39 (18:19)

Latvija – Valdis Kalniņš 9, Emīls Vilsons 8, Endijs Šnepsts 7, Elgars Kušners 6, Mārtiņš Misulis 3, Andis Bors 2, Kristofers Jonass 2, Reinis Zellis 1, Kristaps Štālmanis 1