Izlases Sieviešu izlase 09.08.2019 21:00

U17 izlase Eiropas čempionātu noslēdz ar zaudējumu Bulgārijai

Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi Eiropas U17 čempionātu B grupā noslēgusi Latvijas izlase, kas cīņā par devīto vietu ar rezultātu 24:33 zaudēja Bulgārijas vienaudzēm. Latvijas izlase tādējādi šoreiz palika bez izcīnītām uzvarām, taču katra meitene turnīra gaitā ieguva vērtīgu pieredzi.

Latvija savā grupā piedzīvoja zaudējumus pret Šveici (20:39), Lietuvu (18:28), Gruziju (21:24) un Somiju (27:29). Tas nozīmēja, ka jāspēlē par devīto vietu ar otras grupas vājāko komandu Bulgāriju, kas līdz šim turnīrā arī bija piedzīvojusi četrus zaudējumus četrās spēlēs.

Mača pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, abas komandas bija nepiekāpīgas, ko rādīja arī rezultāts uz tablo pēc pirmā nogriežņa (13:13). Spēka visai spēlei Latvijas komandai nepietika. Otrajā puslaikā Bulgārija guva 20 vārtus un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 34:24.

Latvijas izlases sastāvā pa sešiem vārtiem guva Anna Aleksa Stankeviča un Patrīcija Prūse, kura ieguva arī labākās spēlētājas balvu Latvijas izlases sastāvā. Madara Cibuļska izcēlās ar pieciem vārtiem, bet diviem vārtu guvumiem Kitijai Drabo un Elīnai Taujēnai. Vieni vārti Letīcijai Veinbergai, Nikai Strēlei un Ilvijai Buividei.

Latvijas U17 izlase
Vārtsardzes: Laura Hansone (Dobeles SS), Amanda Ovsjuka (Jēkabpils SS)
Labā mala: Linda Marija Ribčika (Vaiņode SS), Darja Savčenko (Salaspils SS), Valerija Zarovska (Dobeles SS)
Labā ārējā: Krista Minova (Jēkabpils SS)
Saspēles vadītāji: Letīcija Veinberga (Dobeles SS)
Kreisā ārējā: Anna Aleksa Stankeviča (Dobeles SS), Madara Cibuļska (Ludza SS)
Kreisā mala: Patrīcija Prūse (Skrīveri), Ilvija Buivide (Dobeles SS)
Līnijas spēlētāji: Nika Strēle (Vaiņode SS), Kitija Drabo (Dobele SS), Elīna Taujēna (Vaiņode SS)

Galvenā trenere: Larisa Veinberga
Trenere: Marija Zaščerinska
Fizioterapeite: Diāna Ņikitina