U17 vīriešu izlase 23.12.2022 18:11

U17 izlase “4 Nations” turnīru noslēdz ar divām uzvarām un 2. vietu

WhatsApp Image 2022-12-21 at 22.51.59.v1

Šodien U17 Latvijas valstsvienība aizvadīja trešo spēli “4 Nations” turnīrā, Beļģijā, pret Luksemburgas valstsvienību. Latvijas izlasei izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru pār pretinieku ar rezultātu 31:22 (18:10). Šis ir jau otrais panākums Latvijas izlasei turnīrā, kas ļāva to noslēgt ar 2. vietu.

Latvijas U17 izlases treneris Ivars Lācis: “Šodien spēli iesākām tāpat kā visas iepriekšējas – ar kaujas sastāvu, bet spēles plāns bija dot iespēju spēlēt visiem atbraukušajiem spēlētājiem un pierādīt sevi, ko arī veiksmīgi realizējām, sākot no spēles 15 minūtes. Kādam sanāca, kādam ne līdz galam, bet tas nekas, vienkārši jāturpina trenēties. Pati spēle īpašas problēmas nesagādāja, jo Luksemburgas komanda bija vājākā komanda turnīrā.

Par turnīru uzskatu, ka tas ir normāla līmeņa turnīrs, kas parādīja mūsu vājās un stiprās puses. Kā jau pirms turnīra prognozēju, mums ir divas vājākas pozīcijas – līnijas spēlētāji un vārtsargi. Vēlos paslavēt Endiju Šnepstu, kurš bija izteikts komandas līderis gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Protams, pietrūka arī laika sagatavoties taktiskām lietām gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.

Pozitīvi priecēja spēlētāju fiziskā sagatavotība, jo mēs spēlējām ātru handbolu un visi spēja izturēt tempu. Prieks arī par komandas labo garu un noskaņojumu katrai spēlei. Jāatzīst, ka kopumā ar komandas sniegumu turnīrā neesmu līdz galam apmierināts, jo uzskatu, ka mēs varam un mums vajag spēlēt labāk.”

Luksemburga – Latvija 22:31 (10:18)

Latvija – Endijs Šnepsts 8, Elgars Kušners 7, Arza Brunis Butans 6, Mārtiņš Misulis 3, Einārs Borisovs 2, Valdis Kalniņš 2