SynotTip handbola virslīga 18.03.2022 08:28

SynotTip handbola virslīgas B grupa: Salaspils turpina bez zaudējumiem

IMG_8945

Vakar SynotTip handbols virslīgas B grupa spēli aizvadīja ONSC/HK Ogre un Salaspils komandas. Lai gan Salaspils komanda spēles laikā spēja panākt plus pieci, spēles beigas bija saspringtas, kur uzvaru ar rezultātu 36:34 svinēja salaspilieši.

ONSC/HK Ogre – Salaspils 34:36 (15:16)

Spēles pirmās 30 minūtes noritēja punkts punktā, lielākais pārsvars, kuru kāda no komandām ieguva, bija pēc spēlētām 24 minūtēm – 14:12 ONSC/HK Ogre komandas labā. Tomēr līdz pārtraukumam, Salaspils handbolistiem izdevās rezultātu izlīdzināt, kā arī atpūtā dodies ar nelielu pārsvaru – 16:15. Pēc otrajā puslaikā spēlētām teju 15 minūtēm, Salaspils komandai bija izdevies veikt izrāvienu, panākot plus pieci – 27:22. Ogrēnieši gan nebija ar to mierā, un sešas minūtes līdz spēles beigām rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 30:31. Arī četras minūtes līdz spēles beigām, komandas šķira tikai viens vārtu guvums – 31:32. Spēles beigas veiksmīgāk aizvadīja Salaspils komanda, svinot uzvaru ar 36:34. Šī bija komandas ceturtā uzvara četrās spēles, kas komandai šobrīd ļauj baudīt B grupas līderpozīciju. ONSC/HK Ogres komandas sastāvā rezultatīvākie spēlētāji ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Reinis Sļusarevs un Artis Laganovskis, savukārt Salaspils komandā deviņus vārtus guva Ivars Brics, bet septiņus pievienoja Matīss Strautnieks.

Salaspils komandas treneris Žanis Malahovs pēc spēles sniedza nelielu komentāru, sakot, ka spēle izvērtās ļoti saspringta ar nervozām spēles beigām. Pirmais puslaiks ir bijis līdzīgs un ritējis punkts punktā. Tāpat treneris atzīme, ka Salaspils komandai izdevās neliels atrāviens, panākot plus pieci, un tajā mirklis ir šķitis, ka spēle ir uzvarēta, tomēr Ogre ir domājusi citādāk. Ogres komanda ir pamainījusi aizsardzību, sākuši spēlēt agresīvāk un, tas salaspiliešiem ir sagādājis problēmas. “Lai gan spēles beigas izvērtās nervozas, uzvara ir uzvara”, tā Salaspils komandas treneris. Šobrīd komanda jau koncentrējas nākamajai spēlei pret Ulbroku, kura norisināsies svētdien, plkst.15:00 Ulbrokas sporta namā. Gan Salaspils, gan Ulbrokas komandas šobrīd ir bez zaudējumiem – Salaspils ar bilanci 4-0 ieņem B grupas 1. vietu, savukārt Ulbrokas SK ar bilanci 3:0 ir vicelīderi.

ONSC/HK Ogre – Sļusarevs 8, Laganovskis 8, Mancurovs 5, Novickis 5, Bisters 4, Batņa 3, Svārups 1
Salaspils – Brics 9, Strautnieks M., 7, Strautnieks K., 5, Remess 4, Luksis 4, Vidzis 4, Prikņa 1, Gailums 1

18.03.Jēkabpils SS – LAT 2004 (Sieviešu virslīga)19:30Jēkabpils
19.03.SK Latgols juniori – ONSC/HK Ogre (SynotTip handbola virslīga)13:00Ludza
RPI-S – ZRHK Tērvete/Dobele (SynotTip handbola virslīga)14:30Rīga
LAT 2006 – S&A (SynotTip handbola virslīga)17:30Murjāņi
LAT 2004 – SK Latgols (Sieviešu virslīga)17:00Jēkabpils
20.03.Jūrmalas Sports – ASK Zemessardze/LSPA (SynotTip handbola virslīga)13:00Jūrmala
HK Vaiņode – MSĢ (SynotTip handbola virslīga)13:00Vaiņode
Ulbroka SK – Salaspils (SynotTip handbola virslīga)15:00Ulbroka
LAT 2004 – LSPA (Sieviešu virslīga)13:00Jēkabpils
Jēkabpils SS – SK Latgols (Sieviešu virslīga)15:00Jēkabpils