Mūsējie ārzemēs 08.02.2021 07:30

Strazdiņa “Lovosice” izcīna svarīgus punktus un pakāpjas uz ceturto vietu

147067565_3788799201176858_3554978261555633209_o

Aizvadītajā nedēļas nogalē, sestdien, Latvijas handbola izlases spēlētāja Uvja Strazdiņa pārstāvētā Čehijas augstākās handbola līgas komanda “Lovosice” izcīnīja svarīgus punktus pret Prāgas handbola klubu “Dukla”. Šī spēle beidzās ar minimālu “Lovosice” pārsvaru (27:26).

Lai gan pirmo puslaiku “Dukla” aizvadīja veiksmīgāk un noslēdza ar divu vārtu pārākumu (14:12), “Lovosice” spēles 40. minūtē pēc precīza Jozefa Jonasa (Josef Jonáš) metiena izlīdzināja rezultātu (19:19), drīz vien jau iekrājot divu vārtu pārsvaru. Tomēr tālu atrauties viņiem neizdevās, un līdz pat spēles beigām rezultāta starpība bija vienu, divu vārtu robežās. Neskatoties uz to, “Dukla” vairs nespēja būtiski ietekmēt rezultātu, tāpēc “Lovosice” handbolisti svinēja uzvaru (27:26).

Uvim Strazdiņam šajā spēlē neizdevās gūt vārtus. Viņa komandā rezultatīvākie spēlētāji ar gūtiem septiņiem vārtiem bija Jozefs Jonas (Josef Jonáš) un Karels Holubecs (Karel Holubec).

Pirms sestdien aizvadītās spēles “Lovosice” atradās Čehijas augstākās līgas turnīra tabulas piektajā vietā. Pēc uzvaras pār “Dukla” viņiem izdevās pakāpties uz ceturto vietu, apsteidzot “Pepino SKP”.

Kopumā pēc aizvadītām 17 spēlēm “Lovosice” ir izcīnījusi 20 punktus, deviņas reizes uzvarot, divas reizes spēlējot neizšķirti, kā arī piedzīvojot sešus zaudējumus.