Virslīga sievietēm 06.05.2022 09:51

Stopiņu PHK handbolistes ar pārliecinošu uzvaru iekļūst pusfinālā

DSC_3055

Vakar izšķirošajā Sieviešu handbola virslīgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē, pārliecinošu uzvaru izcīnīja Stopiņu PHK, kuras ar rezultātu 28:15 pieveica Salaspils SS handbolistes. Divu spēļu summā uzvarot ar plus 18 un iekļūstot pusfinālā, kur viņu pretinieces būs SK Latgols dāmas.


Salaspils SS – Stopiņu PHK    15:28 (4:9)
Salaspils SS –
Binduka F., 6, Zvaigzne 2, Salmane 2, Alksne 1, Binduka V., 1, Obertasa 1, Agarkova 1, Petrova 1
Stopiņu PHK – Ekkerte 7,  Nikolajeva 6, Asare 5, Lielā 4, Kazāka 3,  Talagajeva 2, Bokaldere 1

Niks Remess, Salaspils SS komandas treneris
“Šajā sērijā uzvarēja pieredze un psiholoģiskā noturība. Lielu uzsvaru pēdējās nedēļās likām uz aizsardzību, beidzot, tas arī parādījās spēlēs. Tomēr, no tā cieta uzbrukums. Spējām sev izkārtot labas metiena pozīcijas, bet diemžēl, nespējām tās izmantot. Šeit uzņemos atbildību, jo redzams, ka treniņu plānošana un kopējais plāns nestrādāja kā bija paredzēts. 
Kopējās sajūtas pēc sezonas ir pozitīvas, jo spējām iesaistīt jaunās sporta skolas meitenes, kas deva savu pienesumu un guva ļoti noderīgu pieredzi. Redzams, ka tuvākās rezerves ir nodrošinātas, radot papildus konkurenci. 
Meitenes šogad smagi strādājušas, ieguldījušas laiku un darbu, atmosfēra un mikroklimats bija fantastisks.
Esmu lepns un gandarīts par Salaspils sporta skolas meiteņu komandu!”

Laura Lielā, Stopiņu PHK spēlētāja
“Abas spēles bija saspringtas, viennozīmīgi vieglāk gāja otrajā spēlē. Galvenā lieta uz ko mēs koncentrējāmies bija tieši aizsardzība. Regulārajā sezonā spēlējam bez Baibas Baumanes, Ivitas Asares un Annijas Samohinas, kuras spēlēs pret Salaspili deva lielu pienesumu komandai. Regulārajā sezonā spēles vairāk bija, lai komanda saspēlētos un gūtu pieredzi. Man un daudzām meitenēm šī sezona ir pirmā sezona pie sievietēm virslīgā. Prieks par rezultātu, paldies komandai un trenerēm!”

Šovakar savu cīņu par pusfinālu uzsāks arī otrs ceturtdaļfināla pāris – Jēkabpils SS un LSPA. Arī šīm komandām noteikumi tādi paši, lai iekļūtu pusfinālā, kur pretim stāsies regulārās sezonas uzvarētājas – REIR/Dobele SS handbolistes, ir jāuzvar divu spēļu summā. Pirmo savstarpējo spēli komandas aizvadīs rīt, plkst. 20:00 Jēkabpilī, savukārt izšķirošā spēlē svētdien, plkst. 13:30 Rīgā.
Divās regulārās sezonas spēlēs vienu reize pārliecinoša uzvara Jēkabpils SS meitenēm – 33:22, savukārt otrā spēle noslēdzās neizšķirti – 21:21. Pirmajā spēlē Jēkabpils komandas sa8stāvā Rometai Jukšai 12 vārti, rīdziniecēm – astoņi vārti – Lāsmai Zagorskai. Otrajā spēlē LSPA komandai Inga Dīķe guva sešus vārtus, Jēkabpils SS rindās trīs meitenēm piecu vārtu guvumi – Patrīcijai Elizabetei Prūsei, Rometai Jukšai un Sandra Brikmanei.

Spēļu kalendārs

06.05.Jēkabpils SS – LSPA20:00Jēkabpils
08.05.LSPA – Jēkabpils SS13:30Rīga