REIR/Dobele pirmais zaudējums, Ogre uzvar Latgols. Šodien spēles – Dobelei, Dudem pret Krištopānu un Kukšam pret Klešniku.

IMG_8036

Vakar tika aizvadītas divas spēles SynotTip handbola virslīgā, viena spēle sieviešu virslīgā, kā arī SK Latgols Ludza un HK Ogre aizvadīja savstarpējo spēli Baltijas Handbola līgas ietvaros.

Sieviešu virslīga

LAT 2004 – REIR/Dobele SS         29:28 (14:11)
Pirmās spēles 20 minūtes ritēja līdzīgi, pēc kurām LAT 2004 spēja izvirzīties vadība un pirmo puslaiku noslēdza, esot vadība ar rezultātu 14:11. Otrajā puslaikā Latvijas U17 izlases spēlētājas spēja panākt pat septiņu vārtu pārsvaru – 20:13. Tomēr REIR/Dobeles SS komanda nepadevās un veica četru vārtu izrāvienu, panākot 20:17. Arī spēles turpinājumā dobelnieces veica veiksmīgu ‘pakaļdzīšanos’ un 10 minūtes līdz spēles beigām panāca 22:22. Spēles beigās LAT 2007 komandai izdevās veikt kārtējo izrāvienu (26:23), tomēr REIR/Dobele SS jau atkal pretinieces panāca, minūti un piecas sekundes līdz spēles beigām uz rezultāta tablo – 28:28. 40 sekundes līdz spēles beigām, Sandra Brikmane guva uzvaras vārtus – 29:28. Veiksmīga spēle LAT 2004 komandas sastāvā Paulai Vitnijai Krodziniecei, kura guva deviņus vārtus, to iespējot ar 100% precizitāti. Sandrai Brikmanei astoņi vārti. Dobeles komandas sastāvā deviņus vārtus guva Agnese Virubka. REIR/Dobele SS komandai šis bija pirmais zaudējums, savukārt LAT 2004 komandai otrā uzvara.

Rezultatīvākās spēlētājas
LAT 2004 – Krodziniece 9, Brikmane 8, Kaņepe 5, Radzeviča 2, Jukša 2, Binduka F., 2, Ozola 1
REIR/Dobele SS – Virubka 9, Peļņā 5, Egle 4, Veinberga 4, Buivide 4, Zarovska 1, Piterniece 1

SynotTip handbola virslīga

LAT 2006 – Salaspils       32:39 (19:19)
Spēli veiksmīgāk iesāka LAT 2006 komanda, pēc spēlētām 10 minūtēm, panākot 8:3. Tomēr Salaspils komandai izdevās rezultātu izlīdzināt, pēc tam, līdz pat pirmā puslaika beigām, komandas mainīja vadību, kā arī vairākkārt tablo vēstīja – neizšķirtu. Arī atpūta komandas devās – 19:19. Otrajā puslaikā pirmās 12 minūtes aizritēja līdzīgi, ar vairākām vadības maiņām, bet turpinājumā Salaspils komanda spēja lauzt spēli, panākot plus 3. Savu pārsvaru, līdz spēlēs beigām salaspilieši, spēja palielināt, spēles rezultāts – 39:32 Salaspils labā.

Valdis Kalniņš, LAT 2006 spēlētājs
“Spēli iesākām labi, pat ļoti labi. Pirmajā puslaikā spēlējam labi gan aizsardzībā, gan uzbrukumā un, tas mums ļāva spēlēt līdzīgi un ‘palikt spēlē’. Otrā puslaikā pēdējās 15 minūtes ‘salūzām’, bija daudz kļūdas aizsardzībā, un ļāvām pretiniekam gūt vārtus ar atkārtotiem metieniem. Kopumā spēle bija laba, viņi tomēr ir mazliet vecāki par mums. Viss ir kārtībā, mēs cīnīsimies tālāk.“

Kristiāns Strautnieks, Salaspils komandas spēlētājs
“Spēle bija ātra, sākumā mums ne visai izdevās, arī aizsardzība “piekliboja”. Pēc tam, kad komandas biedrs (Ivars Brics) nopelnīja sarkano kartīti, tas mūs mazliet motivēja un ‘savāca’, nospēlējam labi aizsardzībā, uzbrukumā spēlējām mierīgi, līdz galam, tas arī mums deva pārsvaru.”

Žanis Malahovs, Salsapils komandas treneris
“Divas uzvaras pēc kārtas, tas ir patīkami. Runājot par spēli, pirmajā puslaikā uzbrukums izdevās, bet aizsardzība tieši pretēji, otrajā puslaikā aizsardzībā pamainījām taktiku un tas nesa augļus. Gribētu paslavēt pretiniekus, varēja redzēt, ka viņi gribēja uzvarēt, bija noskaņoti un parādīja cīņassparu. Komandas vārda novēlam vārtsargam veselību un ātrāko atgriešanos laukumā.” (LAT 2006 komandas vārtsargs guva ceļgala traumu.)

Rezultatīvākie spēlētāji
LAT 2006 – Šnespts 8, Kalniņš 8, Zellis 6, Bors 5, Vilsons 4, Jonass 1
Salaspils – Strautnieks K., 10, Strautnieks M., 8, Brics 8, Luksis 5, Ozerskis 4, Gailums 1, Ozols 1, Prikņa 1, Lejiņš 1

S&A – SK Latgols juniori                               27:26 (19:14)

Kristaps Jandons, S&A
Par šo spēli var teikt, ka labāk nesmuka uzvara nekā skaists zaudējums. Puiši parādīja raksturu. Varēja just, ka pauze ir atstājusi iespaidu uz komandas saspēli. Neapmierināja lielais kļūdu skaits. Vārtsargs Reinis Krasovkis atvairīja svarīgus metienus spēles pēdējās minūtēs. No pretinieku komandas arī jāizceļ vārtsargu spēle. Neapmierināja mūsu komandas lielais kļūdu skaits.”

S&A – Beļūns 10, Gailītis 5, Zadovskis 4, Ziediņš 4, Vadzītis 2, Bokalders 1, Rūtiņš 1
SK Latgols juniori – Grebeņņikovs 8, Kušners Edijs 6, Malahovs 4, Kodaļevs 2, Mikijanskis 2, Kušners Deivids 2, Lotko 1, Rozenbergs 1

Baltijas Handbola līga

SK Latgols Ludza – HK Ogre                         26:47 (10:21)
Ļoti rezultatīvā spēlē HK Ogre izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas. Šajā spēlē jau pirmajā puslaikā HK Ogre atradās pārliecinošā vadībā – 21:10. Otrajā puslaikā Ogre spēja gūt vēl 26 vārtus, un spēlē kopā guva handbolam tik neraksturīgos 47 vārtus.

Andris Molotanovs, HK Ogre galvenais treneris
“Braucām ar mērķi uzvarēt, spēlei gatavojāmies un respektējām pretinieku. Gājām uz maksimālu jaudu un puslaikā sapratām, ka liels darbs ir izdarīts, tādēļ nospraudām sev jaunu mērķi – sadeldēt +/- vārtu attiecību turnīra tabulā. Devu komandai uzdevumu neapstāties un veidot maksimālu punktu starpību, lai būtu pozitīvāks skats turnīra tabulā. Šo mērķi mums izdevās sasniegt. Iestrādājām arī dažādus aizsardzības modeļus, likām uzsvaru uz mums neraksturīgo 5-1. Visi spēlētāji tika spēlēt, katrs iemeta vārtus, līdz ar to ar spēli kopumā esam apmierināti. Pēc 2 nedēļām mums ir svarīgs posms – uzņemsim Viļņas komandas. Jāsagatavojas gan fiziski, gan mentāli, gan taktiski. Šīs mums būs svarīgas spēles un vēlamies labi nospēlēt.”

SK Latgols Ludza – Grebeņņikovs 5, Lipskis 4, Malahovs 4, Mikijanskis 4, Rancāns 3, Kušners Edijs 2, Strazds 1, Matvejenko 1, Gojevs 1, Rozenbergs 1
HK Ogre – Lielais 9, Patsykailik 7, Haisa 7, Hovratovičs 7, Renfordt 6, Lazdiņš 4, Čikuts 4, Iljinihs 3

Atgādinām, ka šodien tiks aizvadītas ne tikai kārtējas spēles Latvijas čempionātos, bet plkst. 16:00 ZRHK Tenax Dobele aizvadīs otro spēli pret A.C.PAOK komandu. Kā ziņots, pirmajā spēlē piedzīvots zaudējums ar trīs vārtu starpību, lai kvalificētos turnīrā nākamajai kārtai dobelniekiem jāuzvar divu spēļu summā. Spēles tiešraide – https://handball.lv/video/video-tiesraide-a-c-paok-zrhk-tenax-dobele-ehf-eiropas-kauss-21-22-3-karta-2-spele.

Tāpat šodien spēli Francijas līgā savā starpā aizvadīs Ingara Dudes Limoges ar Daiņa Krištopāna PSG. Spēles sākums – 15:45. Spēles video tiešraide tiek nodrošināta maksas kanālā – https://sabonner.beinsports.com. Teksta tiešraide – https://www.lnh.fr/liquimoly-starligue/accueil.

Šovakar Vācijas 3. līgā savā starpā spēli aizvadīs Edgars Kukša un Evars Klešniks. Spēles sākums 18:00. Teksta tiešraide – https://www.dhb.de/de/wettbewerbe/3–liga/maenner/saison-2021-22/staffel-b/spielplan/. Video tiešraide pieejama – https://sportdeutschland.tv/lit-1912-ii/3-liga-staffel-b-lit-1912-ii-vs-ohv-aurich. Video tiešraides cena – 4, 50 EUR.