Mūsējie ārzemēs 10.02.2021 11:33

Raivim Gorbunovam septiņi vārti “Hordur” zaudējumā Islandē

139451126_3629822353777707_9004059397225478126_o

Vakar, 9. februārī, Islandes 2. līgas handbola čempionāta spēli aizvadīja četri Latvijas handbola spēlētāji – Raivis Gorbunovs, Guntis Piļpuks, Endijs Kušners un vārtsargs Rolands Ļebedevs, kuri pārstāv handbola klubu “Hordur”. Regulārā čempionāta ietvaros “Hordur” savās mājās tikās ar citu Islandes handbola klubu “HK” un šajā spēlē piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 26:41.

Jau pirms spēles bija skaidrs, ka favorīti būs “HK”, kuri šobrīd pēc aizvadītām astoņām spēlēm ir Islandes 2. līgas handbola čempionāta turnīra tabulas otrajā vietā ar iegūtiem 12 punktiem.

Šīs prognozes arī piepildījās laukumā. Jau pirmā puslaika pārtraukumā “Hordur” devās ar iekrātu septiņu vārtu deficītu (12:19). Arī otrajā puslaikā situācija nemainījās, un “HK” palielināja vārtu starpību vēl par astoņiem vārtiem. Kopumā “Hordur” nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 26:41.

Rezultatīvākais spēlētājs “Hordur” rindās bija Latvijas handbola spēlētājs Raivis Gorbunovs, kurš spēles laikā guva septiņus vārtus. Viņam sekoja vēl viens Latvijas spēlētājs Guntis Piļpuks, kurš guva piecus vārtus. Savukārt 17 gadus vecais Endijs Kušners, kurš komandai pievienojās tikai sezonas otrajā pusē, guva divus vārtus.

Pērnā gada pēdējos mēnešos arī Islandes 2. līgas handbola čempionāts tika apstādināts, lai ierobežotu Covid-19 izplatību, tāpēc sezonas pirmajā pusē “Hordur” izdevās nospēlēt tikai trīs mačus. Šī gada janvārī čempionāts jau tika atsākts, un 2021. gadā Latvijas handbola spēlētāju pārstāvētais klubs jau ir aizvadījis četrās spēlēs.

9. februārisHörðurHK26:41

Kopumā pēc septiņām spēlēm “Hordur” ierindojas astotajā vietā ar četriem punktiem. Komanda “Hordur” divas reizes izcīnījusi uzvaru, kā arī piedzīvojusi piecus zaudējumus.

Nākamo spēli “Hordur” aizvadīs 13. februārī izbraukumā, kad tiksies ar šī brīža līderiem – handbola klubu “Víkingur”. Šīs spēles tiešraidi nodrošinās “Víkingur” handbola klubs, un to būs iespējams vērot komandas Youtube kontā, kā arī handball.lv.