Mini handbols 14.11.2022 16:00

Patriotiskās noskaņās aizvadīts “Mini handbola festivāls Rīgā-Es Latvijai!”

WhatsApp Image 2022-11-14 at 2.06.02 PM.v1

11. novembrī aizvadīts Latvijas Handbola federācijas, sadarbībā ar Rīgas domi, organizētais “Mini handbola festivāls Rīgā-Es Latvijai!”. Visas dienas garumā vairāk nekā 50 komandu un 300 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas aizvadīja handbola sacensības un piedalījās dažādās brīvā laika aktivitātēs. Turklāt, pasākuma dalībnieki bija ne tikai sportiski noskaņoti, bet arī patriotiski.

Pasākuma mērķis ir veicināt bērnos sportisko garu, sniedzot iespēju laukumā stāties pretim komandām no visām Baltijas valstīm. Papildus, radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs bērniem bija iespēja pārbaudīt savu precizitāti metienā vārtos, iepazīt Latvijas Nacionālo bruņoto spēku ekipējumu un pārbaudīt savu izturību pārstāvju sagatavotajās stafetēs, iejusties bundzinieka lomā kopā ar Andžeja Grauda Bungu skolas audzēkņiem, kā arī izrotāties ar pašu rokām darinātām sarkanbaltsarkanām aprocītēm un valsts karodziņu gleznojumiem uz sejas.

Pasākums tika atklāts ar svinīgu uzrunu no Latvijas Handbola federācijas, Nacionālo bruņoto spēku un Rīgas domes pārstāvjiem. Muzikālu pārsteigumu sniedza Andžeja Grauda Bungu skolas “Drumline Latvia” audzēkņi, kuri  savā uzvedumā arī iesaistīja ikvienu dalībnieku, treneri un apmeklētāju spēlēt līdzi muzikālu ritmu ar rokām un kājām. 

Pasākuma mazie dalībnieki, vaicājot, kura aktivitāte patikusi visvairāk, neslēpj, ka patikušas visas no piedāvātajām. LHF Instagram kontā ir iespējams atskatīties uz aizvadīto pasākumu īsajos stāstos, kuros arī paši bērni dalās savās emocijās un viedokļos par dienas gaitā piedzīvoto. Pasākums noslēdzās ar svinīgu apbalvošanu, kurā katrs mazais handbolists saņēma medaļu un pasākuma atbalstītāju sagatavotas balvas.

Pasākumu atbalstīja Rīgas dome, SIA „Snacks and more”, SIA “Fazer Latvija”, SIA “Cido Grupa”, SIA “TU FOOD”, Latvijas Komandu sporta spēļu asociācija.

Pasākuma pilno foto galeriju skaties šeit

Sacensību oficiālie rezultāti pieejami lejuplādei šeit: