Mūsējie ārzemēs 16.12.2022 13:29

Paris Saint-Germain piedzīvo pirmo zaudējumu kopš septembra

a22i2929.v1

EHF Čempionu līgā, 14. decembrī, Francijas čempionvienība “Paris Saint-Germain” aizvadīja sezonas 10 spēli, kurā piedzīvoja zaudējumu pret Vācijas komandu “SC Magdeburg”. Parīzieši vāciešiem piekāpās ar četru vārtu pārsvaru, spēli noslēdzot ar rezultātu 33:37.

Šajā spēlē latviešu handbolists Dainis Krištopāns izcēlies kā rezultatīvākais spēlētājs – no astoņiem metieniem precīzi veicot septiņus. Piecu vārtu guvums astoņos metienos Krištopāna komandas biedram polim Kamilam Sipržakam (Kamil Syprzak). Foto galerija no spēles pieejama šeit.

EHF Čempionu līgā līdz šim PSG piedzīvojuši vien divus zaudējumus, pirmajā reizē ar divu vārtu pārsvaru (34:36) piekāpjoties Ungārijas komandai “Telekom Veszprem HC”. Bet neskatoties uz to, PSG joprojām atrodas līdera pozīcijā ar 16 iekrātiem punktiem.

Nākamā gaidāmā spēle EHF Čempionu līgā parīziešiem vien 2023. gada 8. februārī pret Horvātijas komandu “HC PPD Zagreb”.

Savukārt, panākumu virkni turpinādami, PSG uzvaru guvuši Francijas čempionātā, 10. decembra spēlē pret “Cesson Rennes Metropole HB” ar rezultātu 36:32 (17:15). Sešu vārtu guvums arī Dainim Krištopānam, bet par viņu rezultatīvāks, ar 11 vārtiem, francūzis Elohims Prandi (Elohim Prandi).

Arī šajās sacensībās pēc 13 nospēlētām spēlēm, 12 uzvarām un viena zaudējuma, PSG izvirzījušies līdera pozīcijā ar 24 punktiem. Tāds pats sniegums arī “Montpellier Handball” komandai, kas turnīra tabulā ierindojušies otrajā vietā.

Bet jau šo sestdien, 17. decembrī, PSG aizvadīs nākamo spēli Francijas čempionāta ietvaros šoreiz spēkiem mērojoties ar pašreizējo sezonas vicelīderi “Montpellier Handball”.

Interesanta statistika

EHF Čempionu līgas rezultatīvākie spēlētāji (Dainis Krištopāns ierindojies 5. vietā)
EHF Čempionu līgas rezultatīvākās komandas
EHF Čempionu līgas grupu fāzes (A grupa) turnīra tabula
Francijas čempionāta turnīra tabula

Foto: ©J.Azouze/PSG

Informācijas avoti: ehfcl.eurohandball.com, ffhandball.fr