Mūsējie ārzemēs 28.02.2022 14:16

Mūsējie ārzemēs – Edgara Kukšas OHV Aurich drošībā un saglabā vietu Vācijas 3. līgā

25

Lai gan šobrīd pasaule ir citādāka, nekā līdz šim, tomēr mēs turpinām spēlēt handbolu, mēs tupinām mīlēt dzīvi un mēs turpinām just līdzi ne vien savējo handbola cīņām svešumā, bet arī tiem, kuri šobrīd cīnās par savu brīvību, par mūsu brīvību. Mūsu handbolisti aizvadītajā nedēļa ir turpinājuši pārstāvēt savus handbola klubus, tādēļ sniegsim nelielu ieskatu, kā viņiem ir gājis.

Daiņa Krištopāna pārstāvētā PSG komanda aizvadīja Francijas līgas spēli pret Nimes komandu, izcīnot savu 18 uzvaru 18 spēlēs – 36:31. Dainis Krištopāns guva trīs vārtus.  Francijas čempionātā līdervienība savu nākamo spēli aizvadīs 6. martā pret piektajā vietā esošo Chambery vienību. EHF čempionu līgā PSG komandai uzvara pār SG Flensburg Handewitt – 33:30. Dainim lieliska spēle un ar sešiem gūtajiem vārtiem, otra rezultatīvākā spēlētāja tituls komandā. Šajā ceturtdienā komandai spēle Rumānijā pret C.S. Dinamo Bucuresti.

Ingara Dudes Limoges komand šobrīd turnīra tabulas kopvērtējumā ieņem 12. vietu. Aizvadītajā nedēļa komandai izdevās izcīnīt divus punktus ar rezultātu 32:29 pieveicot Cesson-Rennes komandu. Ingars šajā spēlē nopelnīja vienu divu minūšu noraidījumu. Nākamā spēle komandai 3. martā pret priekšpēdējā vietā esošo Istres komandu.

Artūrs Kuģis un viņa pārstāvētā HK Varberg komanda, aizvadītājā nedēļā ar rezultātu 29:28, Zviedrijas pirmās līgas spēlē pārspēja Anderstorps SK. Šajā nedēļa komandai spēle 6. martā pret VasterasIrsta HF.

Māris Veršakovs un Vikings Rubiera aizvadītajā nedēļa nogalē ar rezultātu 24:29 piekāpās Raimond Sassari komandai. Māris guva sešus vārtus. Ar 69 gūtajiem vārtiem 16 spēlēs, Māris ir komandas rezultatīvākais spēlētājs. Māra Veršakova pārstāvētā komanda ar divām uzvarām un 14 zaudējumiem turnīra tabulā šobrīd ieņem priekšpēdējo – 12. vietu. Nākamo psēli komanda aizvadīs 5. martā pret Bressanone komandu, kura čempionāta kopvērtējumā šobrīd ieņem 3. vietu.

Igaunijas komanda Polva Seviti ar Artūru Meikšānu sastāva, aizvadītājā nedēļā izcīnīja uzvaru Baltijas handbola līgā. Ar rezultātu 26:24 tika pārspēta cita Igaunijas komanda – Raasiku/Mistra. Meikšāns guva vienus vārtus. Šajā nedēļa snogale Polva Serviti komanda aizvadīs pēdējās divas BHL regulārā čempionāta spēlē, tomēr ir jau zināms, ka igauņi ir sev nodrošinājuši vietu Baltijas Handbola līgas Final 4.

Vācijā spēlējošie latvieši šajā nedēļas nogalē atkārtoja aizvadītās nedēļas scenāriju – uzvaras Kukšas un Borodovska komandām, bet zaudējums Klešnikam un viņa LIT 1912 II.  

Edgara Kukšas OHV Aurich izcīnija uzvaru pār TSG A-H Bielefeld– 26:23. Evara Klešnika LIT 1912 II šajā nedēļas nogalē zaudējums TSV GWD Minden II – 20:22. Kā jau iepriekš esam informējuši, šosezon 3. līgas komandām ir īpaši sarežģītā situācijā, tikai sešas labākās komandas ir drošībā un saglabās vietu, savukārt atlikušās sešās cīnīsies par palikšanu 3. līgā. Edgara Kukšas komanda ir vienīgā, kura ir jau garantējusi sev vietu labāko sešiniekā (Vācijas 3.līgas B sērijā), komandai ir atlikušas divas spēles, kuru iznākums var ietekmēt komandas vietu kopvērtējumā, bet tā nebūs zemāka par 6. vietu. Evara Klešnika komandai arī atlikušas divas spēles, bet, pat abas spēles uzvarot ,komandai nav iespēja panākt kopvērtējuma tabulas 6. vietu, kuriem jau šobrīd ir par sešiem punktiem vairāk nekā LIT 1912 II.

Elvija Borodovska TSG Hassloch, izcīnīja uzvaru pret  TGS Pforzheim – 36:33. Borodovskis guva piecus vārtus. Borodovska komanda šobrīd ieņem 7. vietu (Vācijas 3. līgas F sērijā), arī viņa komandai ir atlikušas divas spēles regulārajā sezonā. Komanda saglabā izredzes iekļūt labāko sešiniekā, tomēr tas prasīs veiksmi un apstākļu sakritību, pirmkārt abas spēles jāuzvar ir pašiem un jācer, ka divas konkurentu komandas nespēs izcīnīt vairāk par punktu atlikušajās spēles. Šajā visā ir viena slikta ziņa, vienai komandai ir atlikušas trīs spēles, savukārt otrai piecas.

Islandē spēlējošie latvieši Rolands Ļebedevs, Guntis Piļpuks, Endijs Kušners (atlabst no traumas), kuri pārstāv Hordur, šajā nedēļā spēli aizvadīs 4. martā pret Berserkir komandu.

Simona Ārmane un viņas Lyngby HK, Dānijas 1. līgā piedzīvoja zaudējumu – 19:31 pret Roskilde Handbold. Simonai viens vārtu guvums.

Šajā nedēļas nogalē spēle arī Aleksai Annai Stankevičai, Vācijas Landeslīgā viņas MTV Auhagen 5. martā aizvadīs spēli pret HV Barsinghausen.

DatumsKomandasLAIKSSPĒLĒTĀJS
Francija
3.03.C.S. Dinamo Bucuresti – PSG – (EHF Čempionu līga)19:45Dainis Krištopāns
3.03.Istres – Limoges (Francijas čempionāts)21:00Ingars Dude
5.03.Chambery – PSG (Francijas čempionāts)18:00Dainis Krištopāns
Zviedrija
6.03.VasterasIrsta – HK Varberg 16:00Artūrs Kuģis
Itālija
5.03.VIKINGS RUBIERA – Bressanone 20:00Māris Veršakovs
Vācija
5.03.HV Barsinghausen – MTV Auhagen e. V. 18:15Aleksa Anna Stankeviča
LIT 1912 II – TV Bissendorf-Holte 18:30Evars Klešniks
Wilhelmshavener HV – OHV Aurich 20:30Edgars Kukša
TSG Hassloch – mHSG Friesenheim – Hochdorf II20:30Elvijs Borodovskis
Igaunija
5.03.Varsa Stronglasas Alytus – Pölva Serviti (Baltijas handbola līga)14:00Artūrs Meikšāns
6.03.Granitas-Karys Kaunas Pölva Serviti (Baltijas handbola līga) 14:00Artūrs Meikšāns