SynotTip handbola virslīga 07.01.2022 09:37

MSĢ turnīra tabulā apsteidz S&A

247

Vakara vakarā ar spēli Murjāņos atsākās SynotTip handbola virslīgas spēles. Murjāņu sporta ģimnāzija savā laukumā uzņēma Skrīveri/Aizkraukle komandu. Lai gan spēles sākumā veiksmīgāki bija viesi un spēja panākt četru vārtu pārsvaru – 8:4, līdz pirmā puslaika beigām Murjāņu handbolist rezultāta starpību jau bija samazinājuši – 14:12. Neizšķirtu MSĢ komanda panāca spēles otrā puslaika astotajā minūte ar precīzu Ralfa Brīvuļa metienu – 15:15. Spēles turpinājumā Murjāņi savu pārsvaru palielināja un desmit minūtes līdz spēles beigām bija panākuši pārliecinošo – 25:18. Spēles pēdējās minūtēs abas komandas spēja gūt katra pa četriem vārtiem, līdz ar to spēli noslēdzot ar rezultātu 29:22 MSĢ komandas labā. Murjāņu komandas sastāvā kārtējā rezultatīvā spēle Raulam Serafimovičam, kurš guva 8 vārtus, Jevgēņijs Rogonovs pievienoja sešus, bet Ralfs Brīvulis piecus. S&A komandā septiņi vārti Artim Kurmēnam, pa pieciem guva Jānis Gremzde un Mārtiņš Gailītis.
Šī uzvara MSĢ komandai ļāva turnīra tabulā apsteigt S&A komandu, un pakāpties vietu augstāk. Šobrīd MSĢ ieņem 5. vietu, bet S&A – 6. vietu.

Arnolds Straume, MSĢ komandas galvenais treneris
“Uzvara, bet grūta uzvara. Nesaukšu vārdus, bet daži spēlētāji šodien pelnījuši 10 baļļu, savukārt citi – žagarus. Mums ir jāsaņemas, jāspēlē labāk, bet kopsummā, protams, uzvara ir uzvara, bet tāpat no dažiem spēlētājiem prasās labāku attieksmi un lielāku atdevi.”

Niks Lagzda, MSĢ komandas spēlētājs
“Spēle uzvarēta, pašām prieks. Varbūt pirmais puslaiks mums neizdevās tāds, kā gribējām, bet otrajā puslaikā mēs saņēmāmies – iemetām savus metienus. Prieks, ka uzvara, divi punkti kabatā un dodamies tālāk.”

MSĢ – S&A         29:22 (12:14)