SynotTip handbola virslīga 17.02.2022 09:02

MSĢ otrā uzvara un šobrīd līderpozīcija A grupā

rogo

Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti arī otrajā SynotTip handbola virslīgas otrā posma spēlē izcīna uzvaru ar rezultātu 39:23, pārspējot pieredzējušos RPI-S handbolistus.

MSĢ – RPI-S            39:23 (22:7)

MSĢ handbolisti spēli sākas pārliecinoši, ātri izvirzoties vadībā ar 4:0. Savu pirmos vārtus RPI-S komanda guva pēc spēlētām piecarpus minūtēm, to iespēja Andris Strazds. Pēc spēlētām deviņām minūtēm RPI-S komandai rezultāta starpību bija izdevies sadeldēt līdz 6:4 MSĢ labā. Spēles turpinājumā RPI-S handbolistu nespēja gūt vārtus teju 12 minūtes, kuru laikā Murjāņu handbolisti guva deviņus vārtos, panākot 15:5. Līdz puslaika pārtraukuma handbola jaunā paaudze savu pārsvaru tikai palielināja, atpūta dodoties ar plus 15 jeb 22:7. Arī otrajā puslaikā mājinieki turpināja dominēt, 15 minūtes līdz spēles beigām panākot plus 20 – 33:13. Spēles turpinājumā RPI-S komandai izdevās nedaudz, bet tomēr atspēlēties, spēli noslēdzot ar rezultātu 39:23. Uzvarētāju rindās astoņus vārtus guva Emīls Vilsons un Rauls Serafimovičš. RPI-S komandā kārtējā rezultatīvā spēlē Uldim Vilsonam – 6 gūti vārti, tikpat Artūram Strazdam.

Kā pēc spēles atzina MSĢ handbolisti Leno Daniels Kazlovskis un Niks Lagzda, pirmais puslaiks komandai izdevās, netika pieļautas daudz tehniskās kļūdas, kas ļāva izvirzīties drošā vadībā. Otrajā puslaikā pamainījām sastāvu, sākām pieļaut kļūdas un ļāvām gūt vārtus, kuri bija jāatvaira. Kopumā esam apmierināti ar savu sniegumu, izcīnītajiem diviem punktiem un šobrīd dodamies tālāk.

MSĢ – Vilsons 8, Serafimovičs 8, Kazlovskis 7, Bors 5, Šnepsts 3, Drēviņš 2, Br;ķivulis 2, Rogonovs 2, Misulis 1, Liepiņš 1
RPI-S –
Vilsons 6, Strazds 6, Akimovs 5, Blome 2, Nazarenko 2

Kā jau iepriekš informējām, šajā nedēļas nogalē norisināsies spēles gan SynoTip handbola virslīgā, gan sieviešu handbola virslīgā, kā arī Baltijas handbola līgā. Piektdien, 18. februārī, SynotTip handbola virslīgas sezona turpināsies ar spēli Murjāņos, kur savā starpā tiksies LAT 2006 un Ulbroka SK komandas. Abas gados jaunās komandas iepriekš tikās pavisam nesen, 5. februārī un šajā spēlē minimālu uzvaru izdevās izcīnīt Ulbroka SK komandai – 30:28.  Arī nedēļas nogalē ieplānotas trīs spēles, sestdien SK Latgols juniori savā laukumā uzņems Salaspils handbolistus, šo abu komandas pēdējā tikšanās laukumā notika sezonas sākumā, kad uzvaru, ar rezultātu 27:26, svinēja Salaspils handbolisti. Murjāņos Skrīveri/Aizkraukli aizvadīs spēli pret LAT 2006, šajā dueļi līdz šim pārliecinošu uzvaru izcīnījusi S&A komanda, LAT 2006 jaunos handbolistus pieveicot ar rezultātu 32:21. Savukārt svētdien Vaiņodes komanda dosies uz Jūrmalu, kur spēkos ar Jūrmalas Sports komandu. Šī būs spēle starp vienām no SynotTip handbola virslīgas pieredzes bagātākajām komandām, iepriekš uzvaru ar vienu vārtu starpību izcīnīja Jūrmalas Sports – 34:33.

Sieviešu handbola virslīgā šajā nedēļas nogalē trīs spēles. SK Latgols piektdien dosies ceļā uz Dobeli, kur piektdien un sestdien aizvadīs spēles ar abām Dobelē bāzētajām komandām – REIR/Dobele SS un LAT 2006. SK Latgols un REIR/Dobele SS komandas atrodas turnīra tabulas augšgalā, un šī spēle ir cīņa par pirmās vietas nostiprināšanu, saglabāšanu vai pakāpšanos soli augstāk. Abu šo komandu iepriekšējā spēlē uzvaru izcīnīja SK Latgols dāmas – 33:31.  Svētdien spēli Dobelē pret LAT 2006 aizvadīs Stopiņu PHK handbolistes.

Baltijas handbola līgā šajā nedēļas nogalē sagaidāmi Latvijas komandu dueļi. Sestdien SK Latgols Ludza aizvadīs spēli Klaipēdā pret HC Dragunas, bet Dobelē ZRHK Tenax Dobele centīsies revanšēties Ogrei par pirmajā spēlē sagādāto zaudējumu. Svētdien Ogre un SK Latgols mainīsies vietā, Ogre dosies uz Lietuvu, aizvadīt spēli pret iepriekšējās sezonas BHL čempioniem – HC Dragunas, bet SK Latgols atpakaļceļā piestās Dobelē, lai cīnītos ar iepriekšējās sezonas Latvijas čempioniem – ZRHK Tenax Dobele.