SynotTip handbola virslīga 07.10.2021 21:42

MSĢ IZCĪNA PIRMO UZVARU ŠAJĀ SEZONĀ

61-JBS_7640

Šodien Murjāņos, SynotTip handbola virslīgā, Murjāņu sporta ģimnāzijas komanda aizvadīja spēli ar ONSC/HK Ogre komandu. Līdz šim abas komandas bija aizvadījušas pa vienai spēlei, piedzīvojot zaudējumu. MSĢ komanda sīvā cīņā piekāpās ZRHK Tērvete/Dobele komandai, bet ONSC/HK Rīga atzina Skrīveri/Aizkraukle komandas pārākumu.

Spēli mazliet veiksmīgāk sāka Ogres komanda, tomēr MSĢ handbolisti ātri spēja mainīt spēles gaitu un pārņemt vadību. Jau pirmajā puslaikā Murjāņu sporta ģimnāzijas komanda spēlēja ļoti rezultatīvi un panāca drošu un pārliecinošu pārsvaru. Pēc spēlētām 30 minūtēm – 18:10 MSĢ komandas labā. Otrajā puslaikā Arnolda Straumes trenētā komanda ielaida tikai septiņus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru – 32:17.

Arnolds Straume, MSĢ komandas treneris
“Samērā viegla un komfortabla uzvara, vismaz rezultāta ziņā, bet man nepatika, kā puiši bija noskaņojušies spēlei. Sākums bija samocīts, bet aprunājos ar spēlētājiem un, tad jau spēle aizgāja. Šodien tika spēlēt visi, ļoti daudz spēlēja 2006., 2007. gada puiši. Kopumā nospēlējām labi, bet šodien vēlos izcelt Valdi Kalniņu, kurš nospēlēja labu spēli.”

Valdis Kalniņš, MSĢ komandas spēlētājs
“Uzskatu, ka varējām nospēlēt daudz labāk, mums bija daudz piespēļu kļūdas, metienu kļūdas un “noskrieti”, bija arī saprašanās un komunikācijas problēmas laukumā. Arī man pašam bija piespēļu kļūdas, spēlēs sākumā biju uztraucies, bet pēc tam sapratu, ka nav ko baidīties, un jāiet uz priekšu. Domāju, ka mēs varam labāk. Jāpiestrādā pie visa iepriekšminētā un nākamajā spēlē jau būsim labāki.”

MSĢ – ONSC/HK Ogre     32:17 (18:10)
MSĢ –
Serafimovičs 7, Brivulis 5, Kalniņš 5, Bors 4, Vidovskis 3, Kazlovskis 3, Averjanovs 2, Gūtmanis 1, Šnepsts 1, Vilsons 1
ONSC/HK Ogre –
Bisters 4, Batņa 4, Sļusarevs 3, Zvaigznītis 3, Semenčenko 1, Ozols 1

Šajā nedēļas nogalē spēles aizvadīs trīs Baltijas Handbola līgas komandas, HK Ogre un SK Latgols Ludza aizvadīs divas spēles Igaunijā, bet ZRHK Tenax Dobele Lietuvā. Savukārt Latvijas handbola treneri piedalīsies Latvijas Handbola federācijas rīkotajā treneru seminārā, kura galvenais lektors būs Valērijs Putāns.