1. līga 11.01.2023 22:04

MSĢ II spēles izskaņā panāk izšķirošo pārākumu pār ZRHK Dobele/DSS

940A4568

Latvijas čempionātā 1. līgā vīriešiem šovakar Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistiem aizvadīta spēle pret ZRHK Dobele/DSS, kurā uzvaru sīvā cīņa izcīnīja MSĢ II komanda ar rezultātu 30:28 (15:15).

Pirmajā puslaikā vadības groži pārliecinoši dobelnieku pusē, noturot rezultāta starpību ne mazāku kā +2. Vien pirmā puslaika pēdējās divās minūtēs Endijs Šnepsts panāk rezultāta izlīdzinājumu divas reizes, kas ļauj MSĢ komandai doties pārtraukumā ar neizšķirtu rezultātu – 15:15.

Otrajā puslaikā, līdz pat 46. minūtei komandas spēlē vienlīdzīgi, līdz Endijs Šnepsts veic divus rezultatīvus metienus, izvirzot MSĢ komandu priekšā ar rezultātu 25:23.

Spēles pēdējās 10 minūtēs piecas reizes pa MSĢ komandas vārtiem metienu izpildīja Artis Laimīte, četrās no tām esot precīzam, taču paralēli arī Endijam Šnepstam izdodas būt rezultatīvam četras reizes un spēli noslēgt ar MSĢ komandas uzvaru ar rezultātu 30:28.

Rezultatīvākie šajā spēlē bija MSĢ spēlētājs Endijs Šnepsts gūstot 12 vārtus 19 metienus un ZRHK Dobele/DSS spēlētājs Artis Laimīte ar 11 vārtu guvumu 17 metienos.

Pēc spēles komentāru sniedza ZRHK Dobele/DSS komandas pārstāvis Ivars Zariņš: “Spēle kopumā bija laba. Mūsu pusē pietrūka puišu fiziskā sagatavotība. Pieļāva daudz kļūdas uzbrukumā. Šajā ziņā MSĢ spēlētāji ir daudz vairāk sagatavojušies un ir redzams, ka treniņos tas ir kārtīgi atstrādāts. Zaudējām arī tāpēc, ka šodien nespēlēja vairāki spēlētāji, kas spēlē virslīgas komandā, jo gatavojas šīs nedēļas Balijas līgas spēlēm Igaunijā. Ļāvām jaunajiem spēlētājiem izpausties.”

MSĢ II – ZRHK Dobele/DSS 30:28 (15:15)

MSĢ II – Endijs Šnepsts 12/19, Mārcis Drēviņš 6/9, Emīls Vilsons 4/9

ZRHK Dobele/DSS – Artis Laimīte 11/17, Kristers Suharevs 5/14, Aleksis Smokro 5/8

Pēc zaudējuma dobelnieki turnīra tabulā nokritušies no piektās uz sesto vietu, savukārt MSĢ II komanda savu vietu saglabā nemainīgu.