SynotTip handbola virslīga 05.02.2022 18:47

MSĢ HANDBOLISTI 1.POSMU NOSLĒDZ AR UZVARU UN 3. VIETU

msg 3.v1

Šīs dienas SynotTip handbola virslīgas spēles noslēdzas ar Ulbroka SK un MSĢ uzvarām. Ulbrokas komanda izbraukumā ar rezultātu 30:28 pārspēja LAT 2006 komandu, tādejādi izcīnot savu trešo uzvaru šajā sezonā, un SynotTip handbola virslīgas 1.posmu noslēdza 10. vietā. Savukārt MSĢ komandai izdevās izcīnīt astoto uzvaru ar rezultātu 26:44, pieveicot SK Latgols juniori komandu. Šī uzvara MSĢ ļāva turnīra tabulā apsteigt HK Vaiņode komandu, 1.posmu noslēgtt 3. vietā.

• LAT 2006 – Ulbroka SK                  28:30 (13:16)

Spēles sākums bija visai līdzīgs, komandas regulāri apmainījās vārtu guvumiem. Tikai pēc spēlētām 20 minūtēm kāda no komandām panāca lielāku pārsvaru par plus divi. Tas izdevās Ulbroka SK komandai, pēc Andra Lazdas trešajiem gūtajiem vārtiem pēc kārtas, panākot 14:10. Līdz puslaika pārtraukumam LAT 2006 rezultātu starpība samazināja minimāli – 16:13. Otrajā puslaikā Latvijas izlases jeb LAT 2006 spēlētājiem izdevās rezultātu izlīdzināt, šajā spēlē pēdējo reizi neizšķirts tika fiksēts mazāk nekā 13 minūtes līdz spēles beigām – 25:25. Spēles beigas veiksmīgāk aizvadīja Ulbrokas SK komanda, svinot uzvaru ar rezultātu 30:28.

Kā atzina LAT 2006 spēlētāji Emīls Vilsons un Andis Bors, šī bija sīva cīņa, kurā komanda ne vienmēr ir izmantojusi savas iespējas iemest brīvos metienus, tāpat tika pieļautas kļūdas aizsardzībā, kā arī pārāk daudz ļauts pretiniekam gūt vārtus no sešiem metriem. Abi handbolisti uzskata, ka, ja šīs lietas treniņos izdosies uzlabot, tad komandas progress un sasniegumi neizpaliks.

LAT 2006 –
Bors 9, Šnepsts 6, Vilsons 5, Kalniņš 5, Rudko 3
Ulbroka SK – Lazda 8, Grunde 5, Kronis 4, Gaiduks 4, Dombrovskis 4, Māziņš 3, Priekulis 1, Kozlovs 1

• SK Latgols juniori – MSĢ               26:44 (9:21)

MSĢ handbolisti spēli uzsāka pārliecinoši, jau pēc septiņām spēlētām minūtēm, panākot 8:1. Šis izrāviens radīja lielisku pamatu spēles turpinājumam un rezultāta starpības palielināšanai. Pēc spēlētām 30 minūtēm – 21:9. Arī otrajā puslaikā MSĢ spēja gūt vairāk nekā 20 vārtu, izcīnot astoto uzvaru un pakāpjoties uz 3. vietu turnīra tabulā.

SK Latgols juniori –
Malahovs 9, Kušners D., 7, Mikijanskis 5, Vaškevičs 2, Kušners Ed., 2, Kušners El., 1
MSĢ –
Serafimovičs 14, Vidovskis 8, Kazlovskis 7, Rogonovs 4, Misulis 4, Jonass 3, Plaunovs 2, Gūtmansi 1, Lagzda 1

Baltijas Handbola līgā no trim Latvijas komandām šodien spēles aizvadīja SK Latgols Ludza un HK Ogre/Hydrox, šodienas spēlēs abas komandas piedzīvoja zaudējumus. SK Latgols Ludza atzina Granitas-Karys Kaunas pārākumu – 25:45, savukārt HK Ogre/Hydrox piekāpās Varsa-Stronglasas Alytus komandai – 31:38.

• HK Ogre/Hydrox – Varsa-Stronglasas Alytus                        31:38 (14:17)

Jau no spēles sākuma Varsa-Strongalas savu darbu laukumā darīja labāk un pēc spēlētām 20 minūtēm panāca trīs punktu pārsvaru – 12:9. Plus trīs lietuvieši spēja saglabāt līdz komandas devās puslaika atpūtā. Alītas komanda veiksmīgāk un pārliecinošāk nospēlēja arī spēles otro pusi, pamazām palielinot rezultāta starpību un izcīnot uzvaru ar rezultātu 38:31.

HK Ogre/Hydrox – Haisa 10, Lazdiņš 6, Hovratovičs 5, Putniņš 4, Renfordt 3, Patsykailik 2, Iljinihs 1
Varsa-Stronglasas Alytus –
Micevičius 8, Buronko 8, Čepulis R., 5, Čepulis D., 4, Grebliūnas 3, Tamulionis 3, Eidukonis 3, Civinksas 3, Tumasonis 1

• SK Latgols Ludza – Granitas-Karys Kaunas                             25:45 (15:24)

SK Latgols Ludzas ir vienīgā komanda, kas šosezon joprojām nav izcīnījusi nevienu uzvaru un arī Granitas-Karys bija ciets rieksts, kuru ludzānieši nespēja “pārkost”. Pirmās 15 minūtes SK Latgols spēja rezultāta turēties pretiniekam līdzi, tomēr spēles turpinājumā Granitas Karys pārņēma vadību. Pēc spēles pirmā puslaika 25:15, pēc 60 minūtēm – 45:25.