LSPA UN MSĢ IEKĻŪST PUSFINĀLĀ – ZINĀMI VISI PUSFINĀLU PĀRI

FB_IMG_1651562861058.v1

Šodien izšķirošās spēles par iekļūšana pusfinālos norisinājās gan sieviešu handbola virslīgā, gan SyntotTip handbola virslīgā. Divu spēļu summā, uzvarot Jēkabpils sporta skolas handbolistes, pusfinālā iekļuva LSPA komanda. Savukārt pēc vakardienas SynotTip handbola virslīgas spraigās spēles, šodien visai pārliecinoša uzvara un līdz ar to arī vieta pusfinālā (sērijā 2:1) – Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolistiem.

 • LSPA – Jēkabpils SS             32:23 (14:13)

LSPA – Dzenīte 13, Pudovska 4, Veide 4, Bīriņa 4, Daukste 4. Kiršteina 3, Laubner 1
Jēkabpils SS –
Robežiece 7, Brikmane 6, Kānepe 4, Krodziniece 3, Lapsa 2, Dūma 1

Rihards Leja, LSPA komandas treneris
“Jēkabpilī spēle bija smagnēja. Meitenes turējās pie plāna, un mūsu vārtsargs bija lielisks, kā rezultātā Jēkabpils mums deva iespēju nospēlēt tikai -1. Otrajā spēlē mūsu komanda piedzīvoja nelielas pārmaiņas un pāris spēlētājas papildināja komandu. Tas ļāva mums izveidot kustīgāku uzbrukumu – kas nesa rezultātu. Šodienas spēlē otrajā puslaikā meitenes spēja sakoncentrēties, kas atviegloja nedaudz spēli pašām, jo pirmais puslaiks “paskrēja” uz emocijām un bija daudz kļūdu.” Vaicāts par turpmāko, treneris saka: “Par Dobeli pagaidām vēl nedomājam. Šodien izbaudām uzvaru, rīt treniņā gatavosimies tālākajam. REIR/Dobele SS ir zināma komanda, kopumā – būs interesanti Vēlos pateikties Jēkabpilij par ceturtdaļfināla spēlēm. Šī komanda savus rezultātus rādīs nedaudz vēlāk. Ļoti laba jauniešu komanda – ar pieredzējušu vārtsargu.”

 • SK Latgols Ludza – MSĢ    30:42 (14:16)

SK Latgols Ludza – Malahovs 7, Kušners Elgars 5, Grebeņņikovs 4, Kušners Edijs 4, Mikijanskis 3, Lipskis 2, Usāns 1, Strazds 1, Seņkāns 1, Rancāns 1, Rozenbergs 1
MSĢ –
Rogonovs 12, Brīvulis 6, Vilsons 6, Serafimovičs 5, Vidovskis 4, Kazlovskis 3, Plaunovs 2, Liepiņš 1, Šnepsts 1, Lagzda 1, Jonass 1

Jevgeņijs Rogonovs, MSĢ komandas spēlētājs
“Esmu ļoti priecīgs un gandarīts par mūsu komandas sasniegumu. Neko jaunu neizdomājām, spēlējām savu spēli, ar nopietnu attieksmi, lai izcīnītu uzvaru.” Vaicāts par tālāko un spēlēm pret ZRHK Tenax Dobele komandu, handbolists saka: “Vieglas spēles viņiem nebūs, mēs darīsim visu, lai pakutinātu viņiem nervus un rādītu savu labāko sniegumu.”

Tāpat šodien tika aizvadīta pirmā spēle, cīņā par 9. vietu šajā SynotTip handbola virslīgas sezonā, kurā spēkiem mērojās Ulbrokas SK un RPI-S handbolisti. Cīņa par 9. vietu norisinās, ņemot vērā rezultātu divu spēļu summā. Pēc pirmās spēlēs piecu vārtu priekšrocību ieguva Ulbrokas handbolisti. Otru spēli komandas aizvadīs 22. maijā.

Ulbroka SK – RPI-S 34:29 (15:15)
Ulbroka SK –
Māziņš 8, Bērziņš D., 7, Kronis 6, Grunde 4, Lazda 3, Bērziņš R., 3, Pakalniņš 1, Gaiduks 1, Oozliņš 1
RPI-S –
Vilsons 8, Akimovs 6, Savickis 5, Garralda 5, Butans 2, Nazarenko 1

Kā jau iepriekš informējām SynotTip handbola virslīgas pusfinālā jau iekļuvušas ZRHK Tenax Dobele, HK Ogre/Hydrox, ASK Zemessardze/LSPA komandas, kurām šodien pievienojās Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti.

 • Pusfināla pāri
  – ZRHK Tenax Dobele – MSĢ
  – HK Ogre/Hydrox – ASK Zemessardze/LSPA

Pusfināla sērija norisinās līdz kādas komandas divām uzvarām.


Sieviešu handbola virslīgā pusfinālā iekļuvušas REIR.Dobele SS, SK Latgols, Stopiņu PHK un LSPA handbolistes.

 • Pusfināla pāri
  – REIR/Dobele SS – LSPA
  – SK Latgols – Stopiņu PHK

Pusfināla sērijas uzvarētāju nosaka, ņemot vērā rezultātu divu spēļu summā.