Latvijas U18 izlase pārliecinoši pieveic lietuviešus

46-2C2A7070

Šodien Tartu pilsētā Igaunijā Latvijas U18 vīriešu izlase pārbaudes spēļu turnīrā “Baltijas jūras valstu kauss” izcīnīja otro panākumu, ar 41:24 pārliecinoši pieveicot Lietuvas vienaudžus. Rezultatīvākais ar deviņu vārtu guvumu bija Valdis Kalniņš.

Spēles ievadā vadībā atradās lietuvieši (2:1), taču 7. minūtē virsroku ņēma latvieši (3:2), bet 9. minūtē panāca +2 (5:3). Spēles turpinājumā Latvija attālinājās jau piecu vārtu starpībā, bet puslaika beigās panāca +8 (21:13).

Otrajā puslaikā latvieši ar katru metienu aiziev pārliecinošāk tuvojās šīs dienas panākumam, beigās uzvarot ar +17 (41:24).

Par vērtīgāko Latvijas izlases rindās tika atzīts vārtsargs Dāvids Pauls.

• Lietuva – Latvija 24:41 (13:21)

Latvija – Kalniņš 9, Vilsons 5, Misulis 4, Lilienfelds 4, Borisovs 3, Šnepsts 3, Valkovskis 3, Vaškevičs 2, Zellis 2, H.G. Butans 2, Kušners 2, Jonass 1, A.B. Butans 1

Vakar Latvijas jaunieši spraigā cīņā ar 37:35 (21:19) pārspēja Igaunijas U18 valstsvienību. Savukārt rīt pārbaudes spēļu turnīru noslēgs cīņā pret Somiju. Spēles sākums plkst. 9:00. Spēle tiešraidē skatāma Igaunijas Handbola federācijas Youtube kontā (esthandball).