U17 vīriešu izlase 22.12.2022 10:14

Latvijas U17 izcīna uzvaru pār Beļģijas valstsvienību

WhatsApp Image 2022-12-21 at 22.51.59.v1

Vakar aizvadīta pirmā “4 Nations” turnīra spēle U17 valstsvienībai pret Beļģiju, kurā Latvijas izlasei izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar 10 vārtu pārsvaru – 37:27 (18:17). Savukārt, šovakar, plkst. 19.00, mūsējiem priekšā spēle ar Nīderlandes valstsvienību.

Spēles pirmajā minūtē rezultātu atklāja Einārs Borisovs, bet Beļģijas izlasei pirmais vārtu guvums vien 4. minūtē, kamēr mūsējiem jau trīs vārti. Pirmajā puslaikā Latvijas valstsvienībai izdodas panākt piecu vārtu starpību, taču beļģi pietuvināja rezultātu līdz maksimuma un pirmo puslaiku noslēdza ar 17:18.

Otrā puslaika sākums nospēlēts vienlīdzīgi, vienu reizi rezultāts arī tiek izlīdzināts – 20:20. Spēles 40. minūtē latvieši uzsāk savu lielāko izrāvienu ar sešu un vairāk vārtu pārsvaru, spēli noslēdzot ar pārliecinoši gūtu uzvaru – 27:37.

Latvijas izlasē 17 metienos 14 reizes rezultatīvs bija Endijs Šnepsts, savukārt 20 reizes pretinieku vārtus apdraudēja Valda Kalniņa raidītie metieni, 11 reizes tos izpildot precīzi.

Beļģija – Latvija 27:37 (17:18)